W sieci umówiła się na erotyczne spotkanie. Jej ciało znaleziono wśród kontenerów

Kilka dni temu berlińscy przechodnie znaleźli obok kontenerów na śmieci ciało kobiety owinięte jedynie w koc. Na miejsce natychmiast wezwano odpowiednie służby. Pierwsze ustalenia policji wskazywały na to, że kobieta zmarła w wyniku pobicia. Sprawa była jednak bardziej skomplikowana…

Poznali się w sieci

Ofiara nazywała się Marianne M. i miała 55 lat. Śledztwo bardzo szybko doprowadziło śledczych do dwóch osób – 36-letniego Taifuna S. oraz jego 27-letniej partnerki Jasmin P. Okazało się, że para poznała kobietę w sieci na jednym z for internetowych, przeznaczonych dla osób z perwersyjnymi preferencjami seksualnymi.


170401-203
Udostępnij

Wielogodzinne tortury

Cała trójka umówiła się na spotkanie w specjalnie wynajętym do tego celu mieszkaniu. Dziennik Bild donosi, że w czasie toku śledztwa na jaw wyszło również, że kobieta była prawdopodobnie bita przez kilka godzin. Początkowo miało być to jedynie odgrywanie ról w perwersyjnej grze erotycznej, skończyło się jednak tragicznie.

Taifuna S. oraz Jasmin P. zostali zatrzymani dopiero na lotnisku, kiedy to zamierzali uciec do Turcji. Para była już wcześniej znana niemieckiej policji.

Źródło: wiadomosci.wp.pl, o2.pl | Fotografie: images.sex.com