×

Marianna Schreiber zmieniła fryzurę. „Jak nastolatka, radośniej, piękniej”

Nowy rok, nowa ja. Te słowa doskonale wpisują się w życie Marianny Schreiber, która pozwoliła sobie na niemałą metamorfozę. Z profilu na Instagramie 29-latki dowiadujemy się, że Marianna Schreiber zmieniła fryzurę. „Zmiana absolutnie na plus. W poprzedniej fryzurze wyglądałaś super (nie widziałem żadnych podstaw do tego 'kompleksu', ale w tej jesteś po prostu prześliczna” – pisze jeden z internautów. Pozytywnych wpisów jest znacznie więcej.

Kim jest Marianna Schreiber?

Marianna Schreiber pochodzi z Bydgoszczy, ale obecnie związana jest z Warszawą. 29-latka jest z wykształcenia pedagożką oraz terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu.

Prywatnie mężem Marianny jest polityk Łukasz Schreiber, poseł z ramienia PiS. Oboje doczekali się jednego dziecka, 6-letniej obecnie dziewczynki imieniem Patrycja.

Marianna szturmem wdarła się do świata mediów i show-biznesu we wrześniu minionego roku za sprawą udziału w programie „Top Model”. Choć nie dotarła do finału, sukcesywnie przypomina o swoim istnieniu i skutecznie podtrzymuje zainteresowanie wokół swojej osoby m.in. poprzez krytykowanie polityki rządu.

Swoją rozpoznawalność postanowiła wykorzystać m.in. do zaangażowania się w działalność na rzecz kobiet. Postanowiła wydać także własną książkę, którą zadedykowała swojemu mężowi i wszystkim osobom, które w siebie nie wierzą. Książka ma trafić na półki sklepowe w lutym.

Marianna Schreiber zmieniła fryzurę

Przed premierą swojej książki Marianna Schreiber zdecydowała się na niemałą metamorfozę.

Bardzo chciałam mieć grzywkę, ale bałam się wcześniej podjąć to „ryzyko”. Niewątpliwie miałam kompleks wysokiego czoła, nie układały mi się również włosy. W końcu trafiłam (choć przypadkiem – bo dziś rano zadzwoniłam do salonu blisko mojego miejsca zamieszkania, pytając czy jest szansa na wykonanie mi grzywki) na dziewczynę, która pomogła mi i podniosła moją pewność siebie. Dziękuję „Way of Blonde”. Jak Wam się podoba ta zmiana?

– napisała Schreiber.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Reakcje internautów

Co na to internauci? W komentarzach pojawiło się mnóstwo pochlebnych opinii, które świadczą tylko i wyłącznie o tym, że była to dobra decyzja.

Super Pani Marysiu!❤️ bardzo ładnie💐💐💐

O wiele lepiej. Zmiana zdecydowanie na plus!

Myślałam że to Marta Żmuda Trzebiatowska 🙈

Świetna zmiana, bardzo korzystna!

Jak wino…🔥🔥🔥

Podpisujecie się pod tymi komentarzami?

To nie jedyna przemiana, o której było w ostatnich dniach głośno. Metamorfoza Jacka Wójcika podzieliła fanów.

Źródła: www.instagram.com, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij