×

Margaret prowokuje strojem. Gwiazda pojawiła się na scenie z… członkiem

Margaret prowokuje strojem. Piosenkarka słynąca z nieco ekscentrycznego stylu bycia znów zaskoczyła swoich fanów. Na scenie pojawiła się w stylizacji, posiadającej rażący element. Widzowie nie dowierzali własnym oczom.

Przekraczanie granic

Margaret od zawsze uchodzi za gwiazdę, dla której przekraczanie kolejnych granic nie stanowi najmniejszego problemu. Piosenkarka wyróżnia się na tle innych artystów nie tylko za sprawą swojej twórczości, ale także niekonwencjonalnych strojów i dużej otwartości. Gdy przed rokiem celebrytka doznała problemów natury psychicznej, bez zażenowania opowiadała o tym swoim obserwatorom na Instagramie.

Od tej pory jej życie niewiele się zmieniło. Margaret w dalszym ciągu sięga po mocne środki wyrazu. Jednym z najbardziej komentowanych przebrań gwiazdy był strój inspirowany żyrandolem oraz kostium uwodzicielskiego Pikachu. Tym razem piosenkarka poszła o krok dalej i zaskoczyła widzów fantazyjnymi spodniami. Na występ na koncercie Open’er Margaret wybrała na pozór zwyczajne dżinsy w odcieniu błękitu oraz dopasowane do ciała body w neonowym kolorze.

Górna część garderoby eksponowała idealną sylwetkę piosenkarki. Głębokie wycięcia nad biodrami odsłaniały z kolei, krągłości gwiazdy. Dolna część stylizacji posiadała jednak pewien element, który sprawił, że wiele osób poczuło się zażenowane. Na spodniach znajdował się obrazoburczy wzór ułożony z błyszczących kryształków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Margaret prowokuje strojem

Widzowie, którzy znajdowali się w dalszych rzędach mogli sądzić, że strój Margaret jest całkiem zwyczajny. Gwiazda miała na sobie seledynowe mody z czarnymi paskami oraz jasne dżinsy. Osoby znajdujące się bliżej sceny nie mogły mieć jednak najmniejszej wątpliwości, że spodnie posiadają akcent, który sprawia, że zdecydowanie wykraczają poza schemat. W okolicy rozporka oraz poniżej niej znajdował się gigantyczny penis ułożony z kryształków.

Publiczność bardzo różnie zareagowała na strój piosenkarki. Niektórzy uważają, że stylizacja była bardzo pomysłowa i oryginalna. Inni poczuli się urażeni uznając, że Margaret przekroczyła granicę dobrego smaku. W komentarzach pod postem na profilu Margaret pisali:

Penis na spodniach? W jakich czasach ja żyję
Słabe spodnie
Porażka stylizacyjna
Obrzydliwe

Z kolei dziennikarz Piotr „Grabari” Grabarczyk dowcipnie skomentował przyrodzenie „należące” do Margaret.

Tak czułem, że Maggie jest hojnie obdarzona.

W październiku tego roku Margaret rozpocznie trasę koncertową „MAGGIE VISION”, która będzie promowała wydaną w lutym płytę o tym samym tytule. Natomiast festiwal Open’er Park potrwa jeszcze do 22 sierpnia. Na scenie będzie można zobaczyć m.in. Krzysztofa Zalewskiego i zespół MUCHY.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij