×

Gessler uważa, że zakonnice używały marchewek do sprawiania sobie przyjemności. Ksiądz nie omieszkał tego skomentować

Magda Gessler nie ma zamiaru spoczywać na laurach i możemy podziwiać ją w nowym programie. Oczywiście restauratorka podzieli się z nami tajnikami kulinarnymi i przybliży nieco kwestię afrodyzjaków.

W związku z pojawieniem się zwiastuna programu „Sexy Kuchnia Magdy Gessler” restauratorka uchyliła rąbka tajemnicy

W ciągu zaledwie minuty możemy poznać kilka zastosowań marchewki i przy okazji dowiedzieć się, że szczególnie lubiana była w zakonach.

Sexy Kuchnia Magdy Gessler

Już w niedzielę o 10:55 nowy program "Sexy Kuchnia Magdy Gessler" na kanale Food Network Polska. Powiemy tylko, że będzie ogień ????????????

Opublikowany przez TVN Piątek, 3 listopada 2017

Ciężko się zorientować jak marchewka została wmieszana w kwestię kościoła i wibratorów, zrobiła się z tego jednak niezła afera

Wypowiedź Magdy Gessler sprowokowała duchownego, który nie pozostawił całej sytuacji bez komentarza. Oberwało się także prowadzącej program.

„Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy, na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem o badaniach seksualnych zachowań zakonnic”.

Tak zareagował ksiądz Ryszard Halwa, który jest redaktorem naczelnym czasopisma „Moja rodzina” i serwisu prawy.pl

”Oczywiście i w zakonach może się zdarzać grzech przeciwko czystości. Zakonnica wtedy idzie do spowiedzi i wraca do Pana Boga. Ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają „seks z samym sobą” uważają, że wszyscy tak muszą. Zakonnicy, zakonnice też są osobami seksualnymi i też w ich życiu jest dynamika seksualna, każdy ma swoją seksualność, ale ona przenosi się na inne rzeczy. Zakonnica nie koncentruje się na samej sobie, a na pracy, modlitwie, różnych aktywnościach i nie ma potrzeby się zaspokajać marchewką, jak się pani Magdzie wydaje”.

Zbulwersowany duchowny nie tylko wyraził swoje zdanie, ale przy okazji zaatakował restauratorkę.

”Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Magda Gessler sama ma problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Dla osób z zaburzeniami w sferze seksualnej obecnie jest wiele terapii, może pani potrzebuje pomocy.”

Wygląda na to, że ksiądz jest doskonale zorientowany w temacie. Kto by się jednak spodziewał marchewkowej afery?

Może Cię zainteresować

zamknij