×

Wyszła na wybieg karmiąc piersią 5-miesięczną córkę. Publiczność nie odrywała od niej wzroku

Sports Illustrated Swim Search to nic innego jak pokaz, na którym modelki prezentują stroje kąpielowe topowych marek. W ostatnim czasie odbył się kolejny z nich. I choć oczy obserwatorów po raz kolejny były zwrócone na dzieła znanych projektantów, szczególną uwagę widzów zwróciła jedna z modelek. Kiedy tylko wyszła na wybieg, nie bez powodu niemal natychmiast zrobiło się wśród publiczności zdecydowanie głośniej. Co takiego zrobiła?

Modelka wyszła na wybieg… karmiąc dziecko

Mara Martin została jedną z 16 finalistek pokazu. Kobieta jest na co dzień mamą 5-miesięcznej Arii, z którą nie potrafi się rozstać. Był to wystarczający powód, aby zabrać córeczkę na pokaz. Doskonale wiedziała, że dziewczynka wciąż wymaga karmienia piersią, jednak nie zrobiła tego za kulisami, a wręcz przeciwnie. Karmiła maleństwo na wybiegu! Zadbała przy tym o komfort dziecka. Włożyła na uszy córki słuchawki.

Przypadek? A może tak po prostu miało to wyglądać?

Można byłoby się zastanowić, czy występ Mary należy potraktować jako przypadek? A może dziecko modelki akurat w tym momencie było na tyle głodne, że musiało wyjść na wybieg razem z mamą? Wszystko wskazuje na to, że nie, a cała sytuacja miała być po prostu genialną akcją promocyjną – w końcu stroje kąpielowe noszą wszystkie panie, bez względu na to, czy mają dziecko czy nie. Cały pokaz Sports Illustrated Swim Search był tego najlepszym dowodem. Stroje kąpielowe zaprezentowały na nim kobiety o różnych rozmiarach, począwszy od XS, a na XL kończąc. Wśród nich znalazło się także miejsce dla modelki z protezą nogi.

Wyjście na wybieg Mary wraz ze swoją 5-miesięczną córeczką można zobaczyć na poniższym nagraniu.

Polecane

Może Cię zainteresować