×

Mandaryna zmieniła kolor włosów. Po platynowym blondzie nie ma ani śladu!

Mandaryna zmieniła kolor włosów. Po jej charakterystycznym blondzie nie ma już prawie śladu. Druga była żona Michała Wiśniewskiego zaskoczyła swoich fanów metamorfozą w czasie jednej z ostatnich konferencji. Fani celebrytki są zachwyceni.

Bardzo medialny związek Mandaryny

Jak zapewne większość z Was pamięta, Mandaryna zadebiutowała w mediach jako druga żona Michała Wiśniewskiego z zespołu Ich Troje. Na początku pracowała w roli ich choreografki. Dopiero później związała się z liderem grupy.

Ich związek trwał od 2002 do 2006 roku. Zakończył się równie głośno, jak rozpoczął

Solowa kariera Marty Wiśniewskiej

Marta w międzyczasie postanowiła sama spróbować swoich sił w muzyce. Nagrała kilka wpadających w ucho przebojów, zdobyła kilka nagród, a nawet wystąpiła w Sopocie. To ostatnie akurat odbiło się szerokim echem we wszystkich mediach.

Po tym wszystkim tancerka zniknęła z show-biznesu. Publicznie nie pojawia się często i jest raczej skupiona na rodzinie oraz na swoich nowych projektach.

Mandaryna na konferencji związanej z cukrzycą w zupełnie innej odsłonie

Ostatnio Mandaryna pojawiła się jednak na spotkaniu z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Kto, choć trochę interesuje się jej życiem prywatnym, ten z pewnością wie, że gwiazda jest diabetykiem.

W związku z tym, bardzo udziela się społecznie w sprawach związanych z tą chorobą. Chce zwiększać świadomość na temat jednej z najbardziej zdradliwych dolegliwości, jaką bez wątpienia jest cukrzyca. I właśnie w czasie ostatniej konferencji prasowej związanej z tą tematyką, zaskoczyła fanów swoim wyglądem.

Mandaryna zmieniła kolor włosów

Przez wszystkie te lata kojarzona była przede wszystkim ze swoimi ekstrawaganckimi i niesamowicie cukierkowymi strojami oraz platynowym blondem. Teraz jednak wszystko się zmieniło.

Celebrytka pokazała się w odrobinę krótszych włosach. Jednak to ich kolor był największym zaskoczeniem. Okazał się bowiem o wiele ciemniejszy niż zazwyczaj. Ponadto, jej stylizacja mocno rockowa sprawiła, że wszyscy zobaczyli Mandarynę w zupełnie innym świetle niż dotychczas.

Jak Wam się podoba odmieniona Mandaryna?

Źródła: jastrzabpost.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij