×

Mama Zenka Martyniuka ujawnia swoje metody wychowawcze: „Wrzucałam mu kota”

Mama Zenka Martyniuka ujawnia, jakie metody wychowawcze stosowała, gdy król disco polo był dzieckiem. Wymiana smoczka na kotka nie każdemu przyszłaby do głowy…

Król disco polo

Zenek Martyniuk, niekwestionowany król disco polo zaskarbił sobie sympatię fanów nie tylko łatwo wpadającymi w ucho piosenkami o miłości, lecz także ujmującą skromnością. Widać, że sukces i pieniądze nie przewróciły mu w głowie, czego niestety nie można powiedzieć o jego ukochanej żonie i jedynym synu Danielu.

Muzyka Zenka i on sam nie każdemu przypadną do gustu. Jednak nawet ci, którzy nie szaleją za jego twórczością, zwykle przyznają, że jakoś zdołał ustrzec się uderzeń wody sodowej do głowy, chociaż telewizja publiczna, kierowana przez Jacka Kurskiego zakochanego w utworze Przez Twe oczy zielone, uparcie robi z niego gwiazdę.

W zeszłym roku TVP wydała miliony od podatników na sfilmowanie biografii Martyniuka, a ostatnio postanowiła nagłośnić jego udział w akcji charytatywnej na rzecz Filipa cierpiącego na zanik mięśni.

 

Mama Zenka Martyniuka ujawnia

Sprawą zajęła się osobiście Elżbieta Jaworowicz, prowadząca Sprawę dla reportera. Jak ujawniła w rozmowie z Super Expressem:

Mój reportaż jest próbą zrozumienia „fenomenu” Zenona Martyniuka. Jest powrotem do jego rodzinnych stron, których nigdy nie opuścił i jako „chłopak z sąsiedztwa” włączył się w pomoc choremu dziecku. Zenon wychował się z kotami na podlaskiej ziemi, która stanowi jego bazę i siłę.

Dlaczego z kotami? No właśnie…. W reportażu na temat Martyniuka, który szybko zmienił się w pochwalną laurkę, pojawia się mama muzyka. Jak ujawnia, gdy Zenek był niemowlęciem, stosowała niecodzienne metody wychowawcze. W sytuacji, gdy większość rodziców sięgnęłaby po smoczek, ona sięgała po… kota:

Kota mu wrzucałam i z nim się bawił.

Swoją drogą, koty słyną z tego, że nie pozostają długo w miejscach, które im nie odpowiadają. Dla żadnego kota opuszczenie dziecięcego łóżeczka lub kołyski nie stanowi wyzwania. Najwyraźniej jednak magnetyczna osobowość Zenka przyciąga również zwierzęta i to od wczesnego dzieciństwa. Podejrzewaliście, że jest takim zaklinaczem kotów?

Źródła: www.edziecko.pl, www.pudelek.pl, kobieta.wp.pl
Fotografie: Instagram, Imgur, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij