×

Mama Wieniawy zerwała współpracę z Baronem? „Ma menedżera, który się nim opiekuje”

Mama Wieniawy zerwała współpracę z Baronem, byłym chłopakiem Julki. Tak przynajmniej wynikałoby z jej zdawkowej wypowiedzi dla Super Expressu. Jednak zapytana o to samo przez Plejadę, zaprzeczyła. Jak jest naprawdę? W zemstę niedoszłej teściowej trudno mi uwierzyć.

Wieniawa i Baron to przeszłość

Julia Wieniawa i Aleksander Baron rozstali się w sierpniu ubiegłego roku. Głośna para nie wytrzymała próby czasu i natłoku obowiązku. Oficjalnie rozstali się w przyjaźni, ale najwyraźniej to nie do końca prawda.

Być może swój udział w braku porozumienia między Wieniawą, a Baronem miała nowa miłość artysty. Znalazł on bowiem „ukojenie” w ramionach Blanki Lipińskiej, autorki książki erotycznej pt. „365 dni”.

Mama Wieniawy zerwała współpracę z Baronem

Pierwsze informacje o zerwaniu współpracy mamy Julii pojawiły się w Super Expressie. Marta Wieniawa lakonicznie stwierdziła, że „już się nim nie zajmuje”. Co ciekawe, w rozmowie z Plejadą zaprzeczyła, aby jakakolwiek współpraca miała kiedyś miejsce:

Nie było powodów, bo nigdy nie było współpracy. Czy ja albo Alek kiedykolwiek oficjalnie oznajmiliśmy, że mamy współpracę menedżerską?

Proszę pamiętać, że on jest muzykiem i ma swojego menedżera, który się nim opiekuje. Fantastyczne są te informacje wzbudzające zainteresowanie, ale też trochę smutno, bo później muszę się borykać z różnymi nieprzyjemnymi komentarzami czy opiniami na ten temat.

Super Express przekonuje, że mama Julki była menedżerką Barona i dbała o jego zawodowe sprawy, nawet gdy zerwał z jej córką. Dlaczego teraz miałaby temu zaprzeczać? Trudno powiedzieć.

Okrutna zemsta byłej teściowej? Raczej nie…

Mama Wieniawy zerwała współpracę
Instagram</
Mama Wieniawy zerwała współpracę
Instagram
Mama Wieniawy zerwała współpracę
Instagram

Źródła: www.se.pl, plejada.pl, www.pomponik.pl, party.pl, obcas.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij