×

Mama Qczaja jest poważnie chora. Na jego wpis zareagowała Magda Stępień!

Mama Qczaja jest poważnie chora. Trener personalny zaapelował do swoich fanów o modlitwę. Pod jego wpisem na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich również jeden napisany przez Magdalenę Stępień, która niedawno pochowała jedynego synka…

Szczere wyznanie Daniela Kuczaja

Daniel Kuczaj to ulubieniec Polek. 35-letni trener personalny słynie z poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. Chociaż zazwyczaj tryska energią i zaraża humorem, czasem porusza również wyjątkowo trudne tematy.

Qczaj mówi wprost o swojej orientacji seksualnej, dzieli się też z fanami swoimi przykrymi doświadczeniami. Ostatnio zdobył się na szczere wyznanie dotyczące ukochanej mamy. Przyznał, że kobieta jest poważnie chora. Zmaga się bowiem z nowotworem.

Mama Qczaja jest poważnie chora

Qczaj wyznał, że choroba mamy jest dla niego ogromnym obciążeniem psychicznym i ciężko mu się uporać z negatywnymi myślami.

Mama. Pierwsza myśl, z którą się budzę. Ostatnia myśl, która towarzyszy mi, gdy zamykam oczy. Śpię niespokojnie, budząc się wcześnie. Otwieram oczy i leżę tak przez chwilę, by dotarło do mnie, czy to aby nie był sen… Moja mama jest chora. Moja mama ma nowotwór, raka, „dziada” — jak go sama nazwała. Myśli jak odbijające się od terakoty piłeczki pingpongowe roz****ają mi mózg. Oddycham

– takimi słowami Qczaj rozpoczął swój wpis na Instagramie.

W dalszej części trener personalny zwrócił się też do swoich fanów z prośbą o modlitwę za zdrowie mamy.

Kilka dni temu, gdy jak grom z nieba spadła na mnie i moich najbliższych ta wiadomość nie wiedziałem, co czuć… jak się zachować… co zrobić. Dziś czuję nadludzki przypływ energii, motywacji i determinacji, którą każdego dnia nadal będę dzielił! Będę nadal tryskał energią, nie zważając na komentarze z cyklu »mama w szpitalu nie wypada ci nagrywać takich filmów« albo »Już po żałobie. Szybko«. Moja mama żyje i żyć będzie, a was kochani proszę o modlitwę, afirmacje, magiczne bębenki, tańce do księżyca… wszystko w cokolwiek wierzycie! Mama pokona dziada! Znając jej charakter (po kimś odziedziczyłem tę siłę) siódemka, bo tyle centymetrów ma dziad, nie będzie jego szczęśliwą liczbą! Ukochojcie moją mamę… to najlepszy, najcudowniejszy człowiek, jakiego znam. Mamusiu!

– czytamy na Instagramie.

Komentarz Magdy Stępień

Pod poruszającym postem Qczaja pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich nawet jeden napisany przez Magdalenę Stępień. To tylko kilka emotikonów, ale wyrażają one więcej, niż słowa.

Modelka doskonale wie, z czym musi się zmierzyć Daniel Kuczaj. Niedawno towarzyszyły jej te same emocje: strach o zdrowie i życie najbliższej osoby. Chociaż dla Magdy Stępień walka o życie dziecka miała smutne zakończenie, kobieta postanowiła wesprzeć ulubionego trenera personalnego Polek, dodając mu otuchy.

Co ciekawe, pod komentarzem Stępień pojawiły się słowa wsparcia od internautek skierowane do niej samej.

Przytulam Cię mocno i codziennie modlę się o siłę dla Ciebie. Nie ma dnia, żebym nie myślała o Twojej tragedii

– napisała jedna z nich.

Mama Qczaja jest poważnie chora
Instagram

Qczaj często „ukochuje” swoich fanów. Teraz to on może liczyć na wsparcie z ich strony.

Źródła: goniec.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij