×

Ten klip to najnowszy hit sieci. „Mama Ostrzegała – Parodia Matki” bije rekordy popularności

Chcąc nie chcąc, po tegorocznym sezonie weselnym, na pewno wszyscy kojarzymy piosenkę „Mama Ostrzegała” zespołu Daj To Głośniej. Jednak w sieci pojawił się nowy filmik, który zachwycił miliony internautów. „Mama Ostrzegała – Parodia Matki”, czyli przeróbka Daj To Głośniej, to prawdziwy hit. Przebije sukces oryginału?

„Mama Ostrzegała – Parodia Matki”

Absolutnie nie przesadzamy twierdząc, że parodia to prawdziwy hit. Filmik zdobył 700 000 wyświetleń w ciągu zaledwie dwóch dni od publikacji. Pierwotna wersja piosenki Daj To Głośniej opowiadała o zmaganiach samotnej kobiety poszukującej partnera. Słowa przeróbki opisują trudy i znoje życia żony, ukrywającej internetowe zakupy przed mężem.

Za przeróbkę odpowiada Malwina Bakalarz, czyli autorka popularnego bloga parentingowego „Bakusiowa”. Filmik pojawił się na jej kanale Baku Family w serwisie YouTube, który tworzy razem z rodziną.

Internauci identyfikują się z tekstem „Mama Ostrzegała – Parodia Matki”

Z piosenką może utożsamić się każdy, kto chociaż raz wpadł w pułapkę AliExpress i „tanich” internetowych zakupów. Po komentarzach widać, że podobnego zdania są także internauci:

Boskie, a kurierzy wymiatają

Kolejny hymn zakupoholiczek

Boże, jakie to prawdziwe, ja zawsze chowam i zamawiam zanim przyjedzie mąż

Lepsze od oryginału

To kolejna parodia od Malwiny Bakalarz

Malwina Bakalarz ewidentnie zna się na robieniu przeróbek popularnych hitów. To własnie ona odpowiada za inny hit, czyli „Weź nie pytaj – Parodia Matki”. Ten klip zdobył już 11 milionów wyświetleń.

Oryginał „Mama ostrzegała” podbił serca Polaków

Jeżeli nie znacie jeszcze oryginału „Mama Ostrzegała”, to śpieszymy z pomocą. Piosenka była największym hitem lata 2019. Teledysk zespołu Daj To Głośniej wyświetlono już ponad 64 miliony razy.

Co myślicie o „Mama Ostrzegała – Parodia Matki”?

Polecane

Może Cię zainteresować