×

Mamę Madzi znów będzie można zobaczyć w telewizji. Rola „celebrytki” przypadła jej do gustu

Tą sprawą żyła cała Polska. 24 stycznia 2012 roku „Mama Madzi” zgłosiła na policję zaginięcie swojej 6-miesięcznej córeczki. Przez długi czas kobieta bez mrugnięcia okiem udawała zmartwioną i błagała, aby zwrócono jej ukochane dziecko. Po czasie prawda jednak wyszła na jaw. Okazało się, że to ona sama zabiła malutką Magdę…

Szokująca prawda

„Mama Madzi” zgłosiła, że ktoś porwał jej córkę. Policja szukała dziewczynki, ale bez efektu. Po dziecku ślad zaginął. „Zrozpaczona” matka apelowała w mediach, aby porywacz zwrócił jej ukochaną córeczkę. Po długim czasie na jaw wyszło w końcu, że dziecka nikt nie porwał. To sama matka dziewczynki najpierw udusiła ją poduszką, następnie zakopała jej ciało. 26-latka została skazana na 25-lat pozbawienia wolności. Sąd uznał, że faktycznym motywem działań „Mamy Madzi” była chęć zmiany życia i powrotu do tego, które wiodła, zanim dziewczynka przyszła na świat.

„Celebrytka”

Nim Katarzyna W. trafiła do więzienia, zdążyła stać się swego rodzaju „celebrytką”. Udzielała licznych wywiadów. O jej życiu oraz pasjach, mówiły i rozpisywały się niemal wszystkie media. Kobieta chwaliła się również, że otrzymuje mnóstwo listów od mężczyzn, którzy wyznają jej miłość i nie potrafią oprzeć się jej magnetyzmowi „seksualnej wampirzycy”. W kolorowej prasie pojawiały się także szczegóły, dotyczące jej życia miłosnego – rozstania z mężem Bartkiem i tatą malutkiej Madzi, a także romansu ze skazanym za pedofilię Krzysztofem. „Mama Madzi” w wywiadach twierdziła, że zaczyna coraz poważniej myśleć o studiach medycznych, zdradziła również o jakiej specjalizacji myśli – pediatrii.

Wyrok i dalsze losy

Kobieta aktualnie przebywa w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Do dyspozycji ma świetlicę, pokaźną bibliotekę, salkę rekreacyjną czy salę gimnastyczną, a nawet boisko sportowe. Przez czas pobytu w tym miejscu ma być objęta również darmową opieką medyczną. O zwolnienie warunkowe może ubiegać się po 15 latach odbywania kary. Niebawem po raz kolejny usłyszymy i zobaczymy „Mamę Madzi”. Dowiemy się, jak sobie radzi, a być może nawet czy żałuje tego, co zrobiła. Polsat Crime+Investigation będzie emitował nowy program „Polskie zabójczynie”. Bohaterką pierwszego odcina będzie właśnie Katarzyna W.

Może Cię zainteresować

zamknij