×

Druga córeczka Lewandowskich jest już na świecie. Mama Ani zdradza szczegóły

Anna i Robert Lewandowscy właśnie zostali po raz drugi rodzicami. Na świat przyszła ich druga córeczka, która otrzymała imię Laura. Bliscy Lewandowskich niepokoili się o przebieg porodu, bo pierwszy, który miał miejsce trzy lata temu, okazał się bardzo trudny. Na szczęście tym razem obyło się bez komplikacji.

Mama Lewandowskiej o szczegółach porodu

Anna i Robert Lewandowscy nigdy nie ukrywali, że nie chcą, by ich córka Klara pozostała jedynaczką. Początkowo było z tym trochę problemów, bo pierwszy poród okazał się traumatycznym przeżyciem. Ania straciła tak dużo krwi, że lekarze obawiali się o jej życie.

Nikt nie spodziewał się tak dramatycznego przebiegu, bo Lewandowska przez całą ciążę czuła się doskonale, do tego stopnia kontynuowała treningi na niemal zwykłym poziomie. Po trudnym porodzie potrzebowała czasu, by dojść do siebie i znaleźć w sobie siłę, by zmierzyć się z tym doświadczeniem po raz drugi.

Trudno się dziwić, że bliscy Lewandowskich obawiali się o przebieg drugiego porodu, zwłaszcza że z powodu pandemii koronawirusa nie mogli wspierać Ani w tym magicznym, lecz trudnym czasie. Na szczęście, jak ujawniła jej mama, Maria Stachurska, tym razem obyło się bez komplikacji. Teściowa Roberta wyznała w rozmowie z PAP Life:

Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. W nocy nie mogłam spać, a jak już usnęłam, śniło mi się, że noszę noworodka. Rano, gdy się obudziłam dostałam smsa, że Ania zaczęła rodzić. I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura.

Skąd pomysł na imię dla dziecka?

Druga córka Lewandowskich otrzymała imię Laura. Maria Stachurska ujawniła, że duży wpływ na wybór imienia miała starsza córeczka, Klara:

Zarówno Ani, jak i Robertowi zawsze podobało się to imię. Gdy Ania była w ciąży, były nawet przez krótki moment przymiarki do innego imienia, ale trwało to tylko może jeden czy dwa dni. Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem. Poza tym Klara i Laura to imiona, które pięknie ze sobą współgrają.

Jak dodaje teściowa Roberta, dziewczynka przyszła na świat zdrowa i głodna:

Z tego co słyszałam, malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hello little one ???? welcome to the world Laura! Well done Mummy @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Źródła: kobieta.onet.pl, www.ofeminin.pl
zamknij