×

Wyglądają jak siostry, ale to matka z córką. 43-latka odkryła sposób na bardzo młody wygląd

43-letnia Joleen samotnie wychowuje 19-letnią Meilani. Mieszkają w Kalifornii. Między kobietami jest 24 lata różnicy, a niemal wszyscy biorą je za bliźniaczki! Faktycznie – mama i córka wyglądają jak siostry. Joleen twierdzi, że swój wygląd zawdzięcza zdrowemu stylowi życia.

Mama i córka wyglądają jak siostry

Większość bierze je za bliźniaczki. Ewentualnie za starszą i nieco młodszą siostrę. Ale w to, że Joleen jest matką Meilani, naprawdę trudno uwierzyć!

43-letnia Joleen jest nauczycielką w szkole podstawowej. Samotnie wychowuje 19-letnią córkę i nastoletniego syna. Ale ten, kto wyobraża ją sobie jako zmęczoną życiem kobietę, mocno się rozczaruje.

Joleen promienieje, ma piękną młodzieńczą skórę i idealną figurę. Panie chętnie pozują do wspólnych zdjęć, a nastolatka ponoć nie ma nic przeciwko, gdy ludzie mylą ją z matką. Nic dziwnego! Obie kobiety są nie tylko podobne, ale i bardzo atrakcyjne. Widać, że mają dobre relacje i są sobie bliskie.

Recepta na wieczną młodość?

Joleen i jej córka mają swoje profile na Instagramie. Wiele obserwujących ich kobiet, prosi Joleen, by zdradziła tajemnicę swojego młodzieńczego wyglądu.

Kobieta mówi, że zawdzięcza go zdrowemu stylowi życia. 43-latka rzadko pije alkohol, dużo odpoczywa i stosuje zbilansowaną dietę. Jak twierdzi, od zawsze była bardzo aktywna.

Ma także stałą rutynę w kwestii pielęgnacji skóry. Joleen przyznaje, że zaczęła dbać o swoją cerę bardzo młodo – pierwsze kosmetyki do pielęgnacji podkradała mamie. Miała wtedy 12, 13 lat! Przełomem w pielęgnacji cery Joleen, okazała się tretynoina, czyli kwas retinowy.

Kobieta mieszka w słonecznej Kalifornii, ale mówi, że kremy z filtrami nakłada również w pochmurne dni. Kremy z witaminą C nakłada rano i wieczorem. Mówi, że jej cera zamiast się starzeć, wygląda dzięki temu coraz lepiej!

Równowaga między ciałem a duchem

Kto dba o potrzeby ciała, nie powinien zapominać również o potrzebach ducha. Potwierdza to 43-latka. Kobieta twierdzi, że stara się myśleć pozytywnie i skupiać wyłącznie na dobrych rzeczach. Dba o relacje ze swoimi dziećmi. Spędza z nimi dużo czasu.

19-latkę i jej matkę łączy nie tylko podobny styl życia. Panie dużo rozmawiają i są sobie bardzo bliskie.

Joleen mówi:

Robimy wiele rzeczy razem, podróżujemy, chodzimy na zakupy, ćwiczymy. A czasem po prostu leżymy na kanapie i rozmawiamy.

Ponoć jedyną rzeczą, którą Joleen nie robi ze swoją córką, jest… chodzenie na imprezy. Kobieta woli wtedy zostać w domu i obejrzeć film, popijając ciepłą herbatę.

Ciekawe, czy za 24 lata kobiety nadal będą wyglądać podobnie…

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować