×

„Mam Talent” bez Małgorzaty Foremniak. Czy zobaczymy ją jeszcze w programie?

„Mam Talent” bez Małgorzaty Foremniak. Fani popularnego programu TVN nie mogą pogodzić się z nagłymi zmianami w obrębie jury, które nastąpiły bez uprzedzenia. Jaki jest powód odejścia aktorki z produkcji show? Czy jest szansa, że jeszcze ją zobaczymy?

Dwóch jurorów

Wielu widzów nie wyobraża sobie programu „Mam Talent” bez Małgorzaty Foremniak. 54-letnia aktorka jest związana z show już od pierwszej edycji. Przez 13 lat istnienia programu jury wiele razy ulegało rozmaitym zmianom. Najpierw miejsce Kuby Wojewódzkiego zajął Robert Kozyra, później na jego fotelu zasiadł Agustin Egurrola. Gdy wydawało się, że jury w składzie: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola będzie istniało już zawsze, czekała nas spora niespodzianka. Choreograf odszedł z programu, a jego pracę przejął tancerz dotychczas znany z programu „Dancing with the Stars”, Jan Kliment. To jednak nie był koniec zmian. Z programu nieoczekiwanie odeszła Małgorzata Foremniak.

W ostatnim odcinku „Mam talent” w jury zabrakło znanej aktorki. Po raz pierwszy w historii talent show uczestników oceniało tylko dwóch jurorów: Agnieszka Chylińska i Jan Kliment. Od razu pojawiły się rozmaite domysły na temat powodów nieobecności jurorki. 

Marcin Prokop i Michał Kempa w żartobliwy sposób odnieśli się do zmian kadrowych.

Było ich trzech, a zostało dwóch.

Przez cały odcinek występy bohaterów oceniali wyłącznie Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment. Co ciekawe, piosenkarka miała do swojej dyspozycji aż dwa głosy. Prawdopodobnie produkcja zadecydowała o przekazaniu większej władzy w ręce Chylińskiej w związku z jej wieloletnim stażem pracy dla TVN-u. Internauci uważają, że odcinek był absurdalny, ponieważ na dobrą sprawę głos Jana Klimenta nie miał najmniejszego znaczenia.

„Mam Talent” bez Małgorzaty Foremniak

Widzowie uważają, że ostatni odcinek „Mam Talent” był zwyczajnie niesprawiedliwy. W komentarzach czytamy:

Agnieszka ma 2 głosy” to po KIEGO w ogóle Janek tam siedział, skoro jego glos był KOMPLETNIE BEZ ZNACZENIA???

Fani show próbowali dowiedzieć się, jaki jest powód nieobecności ich ulubionej jurorki. Niestety produkcja „Mam talent” oraz sam TVN milczą jak grób. Z doniesień portalu Plejada wynika, że przyczyną nieobecności Małgorzaty Foremniak miały być problemy zdrowotne. U aktorki wykryto zakażenie koronawirusem. 

Pod koniec września Małgorzata Foremniak brała udział w filmowym festiwalu w Gdyni. Nie można wykluczyć, że właśnie tam doszło do zakażenia. Obserwując konto Małgorzaty Foremniak w mediach społecznościowych można jednak dojść do wniosku, że aktorka ma się świetnie. Na jej profilu na Instagramie stale pojawiają się radosne zdjęcia.

Miejmy nadzieję, że jurorka jak najszybciej wróci do pracy na planie programu i już nigdy więcej uczestnicy nie będą mieli powodów, aby czuć się niesprawiedliwie ocenieni.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij