×

Po wizycie w supermarkecie, jej dziecko poważnie zachorowało. Teraz ostrzega innych rodziców!

Pewnego dnia Vivienne Wardrop zabrała swojego 10-miesięcznego synka na zakupy. Kobieta nie spodziewała się, że ta wyprawa będzie miała poważne konsekwencje…

Jej synek Logan poważnie zachorował i musiał spędzić w szpitalu prawie 2 tygodnie! Zdaniem wstrząśniętej mamy, wszystkiemu winny był wózek na zakupy, w którym przebywał jej syn podczas wizyty w sklepie.

Po trudnych przeżyciach, Vivienne postanowiła ostrzec innych rodziców, publikując w sieci poruszający apel, który powinien przeczytać każdy z nas!

Jak wyjaśnia Center for Disease Control, w przypadku noworodków i niemowląt, istnieje wyższe ryzyko wystąpienia zapalenia opon mózgowych. Typowe objawy, które występują przy tej chorobie to m.in.:

  • gorączka, ból głowy, sztywny kark
  • dzieci mogą być rozdrażnione lub wręcz przeciwnie mogą być senne, apatyczne
  • mogą mniej jeść i nie mieć apetytu

Mama Logana apeluje do wszystkich rodziców, aby zachowali czujność. Kobieta jednocześnie przyznaje, że nigdy nie pomyślałaby, że spotka ich taka historia. Dlatego proszę podziel się tym wpisem z innymi, aby poruszające słowa zatroskanej matki przeczytało jak najwięcej osób. Te informacje mogą pomóc uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości!

Może Cię zainteresować

zamknij