×

Kożuchowska pokazała się bez makijażu! Tak naprawdę wygląda 47 letnia aktorka

Gwiazdy kojarzą nam się przede wszystkim z tym, że na ekranach zachwycają nienagannym wyglądem – perfekcyjnym makijażem i idealną fryzurą. Jednak nie zawsze tak jest. Czasami rola wymaga od aktorki pokazania się opinii publicznej w nieco innym wydaniu. Tak było w przypadku 47-letniej Małgosi Kożuchowskiej.

(nie)Zawsze perfekcyjna

Już w najbliższy poniedziałek na antenie stacji TVN zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu „Druga szansa”. Będziemy mogli zobaczyć w nim Małgosię w zupełnie innej odsłonie niż dotychczas. Postać grana przez aktorkę – Monika Borecka – zrozumie, że została odurzona narkotykami i zgwałcona. Właśnie z tego zawsze perfekcyjnie wyglądająca i zadbana Małgosia, zupełnie nie będzie przypominać dotychczasowej siebie.

To świetna sprawa!

Myślicie, że aktorka przejmuje się tym, że tysiące fanów będzie oglądać ją w takiej odsłonie przez cały odcinek? Otóż nie. Jest wręcz przeciwnie… W rozmowie z Faktem aktorka zdradziła:

Jako kobieta naturalnie chcę być atrakcyjna i podobać się innym. Ale w pracy gdy tylko jest okazja lubię się oszpecać. Granie bez makijażu? Świetna sprawa! Nie mam z tym problemu. To fajne uczucie zobaczyć później na ekranie kogoś innego. Uważam, że im mniej siebie przypominam tym lepiej dla widza

Dla nas nawet w takim wydaniu jest piękna!

Może Cię zainteresować

zamknij