×

Małgosia z „Rolnika” pokazała kuchnię. Fani porównali ją do innej uczestniczki

Małgosia Borysewicz pokazała kuchnię. Przestrzeń, w której przyrządza posiłki dla najbliższych, jest wyjątkowo nowoczesna i stylowa. Widać, że uczestniczka czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony” jest szczęśliwa.

Rodzinne szczęście

Widzowie mieli okazję poznać Małgorzatę Borysewicz w czwartej odsłonie lubianego programu „Rolnik szuka żony”. Dzięki produkcji TVP, kobieta poznała Pawła Borysewicza, z którym stworzyła szczęśliwy związek. Z czasem para się pobrała, a dziś posiada dwójkę dzieci. Niecałe dwa lata temu na świat przyszedł ich syn Ryszard, a w zeszłym roku powitali córkę, Blankę. Uczucie łączące małżonków zdaje się nie gasnąć, lecz z roku na rok się umacnia. Para regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia pokazujące, jak wygląda ich codzienne życie. Tym razem Małgosia zdecydowała się zaprezentować internautom swoją kuchnię. W całej okazałości pokazała wnętrze pomieszczenia, w którym gotuje. W opisie zdjęcia czytamy:

Witajcie w naszej kuchni w sobotę. Tu się od rana dzieje, ale myślę, że w weekendzik nie tylko u mnie. Po tych wszystkich słodkich deserach , czas na obiadek. Synu wybrał zupę ogórkową, szybki wypad do spiżarni i ugotowana na wędzonym boczusiu i ekologicznych warzywach. Ja za pączki dziękuję, sernika spróbuję bo go kocham.

Kuchnia rolniczki jest utrzymana w nowoczesnym stylu. Meble posiadają kontrastujące ze sobą odcienie bieli oraz grafitu. Kształt kuchni przypomina literę L. Na środku znajduje się duża wyspa, na której można swobodnie przyrządzać posiłki.

Małgosia Borysewicz pokazała kuchnię

Obserwujący Małgosię Borysewicz fani nie kryli zachwytu wystrojem jej kuchni. Jedna z osób stwierdziła nawet, że pomieszczenie jest urządzone lepiej, niż kuchnia Ani Bardowskiej.

Masz ładniejszą kuchnię niż Ania Bardowska.

Rolniczka nie do końca ucieszyła się z tego porównania. Zaapelowała w komentarzu, aby nie porównywać jej do innych uczestników programu.

Ania Bardowska ma bardzo ładną kuchnię i bardzo proszę przestać nas porównywać.

Przypomnijmy, że Ania Bardowska wzięła udział w drugiej edycji „Rolnik szuka żony”. Po zakończeniu programu Ania i Grzegorz Bardowscy założyli rodzinę. Dziś podobnie jak Małgosia i Paweł Borysewicz mają dwoje dzieci – również syna, Jana i córkę, Liwię. Program TVP bez dwóch zdań spełnił swoją rolę i zaowocował wieloma udanymi związkami.

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować