×

Małgorzata z „Rolnik szuka żony” przytyła w ciąży 20 kilogramów. Teraz znacznie schudła

Małgorzata Borysewicz z „Rolnik szuka żony” schudła po ciąży aż 20 kilogramów! Musimy przyznać, że to dość imponujący wynik. Uczestniczka programu TVP zdradziła, że spektakularna przemiana nie była łatwa i nie obyło się bez wyrzeczeń.

Małgorzata z „Rolnik szuka żony” trafiła na ukochanego w programie

Małgorzata Borysewicz (wcześniej Sienkiewicz) uczestniczyła w 4. edycji hitu TVP. Jak na pewno pamiętacie, wystąpiła w programie w roli „rolnika” i to ona wybierała ukochanego spośród mężczyzn starających się o jej serce. Małgosi udało się znaleźć miłość w telewizyjnym show i związała się z Pawłem Borysewiczem.

Rolniczka zrzuciła pociążowe kilogramy

W lutym tego roku para została rodzicami uroczego chłopca. Niestety, Małgorzata przytyła 20 kg w czasie ciąży, jednak pochwaliła się, że właśnie wróciła do swojej wcześniejszej wagi. Zaznaczyła, że cały proces nie był łatwy. Musiała zmienić dietę i ograniczyć węglowodany:

W ciąży przytyłam równe 20 kilogramów. W chwili obecnej wróciłam do wagi sprzed ciąży. Dalszą dietę stosuje dlatego, że chciałabym jeszcze dwa kilogramy schudnąć i przywrócić dawną proporcję

Małgorzata z „Rolnik szuka żony” po diecie wygląda pięknie

Musimy przyznać, że zmiana jest naprawdę widoczna. Małgorzata wygląda świetnie. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami ze ślubu siostry, na których pięknie widać jej figurę po odchudzaniu.

Co myślicie o nowej figurze Małgorzaty?

Polecane

Może Cię zainteresować