×

Małgorzata Rozenek pokazała brzuch po trzech ciążach. „Brawo, szok i podziw”

Rozenek od początku nie ukrywała, że ma zamiar szybko wrócić do formy po trzeciej ciąży. Była zdeterminowana i zaczęła ćwiczyć wkrótce po narodzinach Henia. Było warto? Chyba tak, bo już po kilku miesiącach Małgorzata Rozenek chwali się brzuchem. Fanki są zachwycone.

Meksykańskie wakacje

Chociaż to podróż, w którą Małgorzata i Radosław Majdan wybrali się z dziećmi, w sieci nie brak romantycznych zdjęć pary. To zasługa opiekunki, która również pojechała z rodziną do Meksyku i zajmuje się dziećmi, by para mogła trochę odetchnąć i nacieszyć się sobą.

W rezultacie od ok. dwóch tygodni Małgorzata Rozenek dzieli się na Instagramie zdjęciami z egzotycznej podroży. Relaks na plaży, pluskanie w basenie, zwiedzanie i… treningi jogi – Małgorzata Rozenek nie próżnuje na wakacjach. Celebrytka wykorzystuje każdą okazję, by pochwalić się efektami wielomiesięcznych treningów.

Małgorzata Rozenek chwali się brzuchem

Wysiłek popłacił! Małgorzata Rozenek zaprezentowała płaski brzuch w bikini, a fanki oniemiały. Celebrytka udowodniła, że można wrócić do formy będąc mamą trzech synów. Zdobyła również nową pasję, a jest nią joga.

Jogę nazywa się medytacją w ruchu – bardzo to trafne. Mnie jeszcze przypomina lekcje baletu w szkole. Ten sam poziom skupienia i ten sam poziom bólu

– wyznała celebrytka na Instagramie.

Rozenek ma dobrą nauczycielkę, dzięki której uczy się wyciągać z jogi to, co najlepsze.

Jestem zdziwiona, jak bardzo mi się podoba. Może to ogromna zasługa Brendy mojej nauczycielki. Jest niezwykle cierpliwa i miła. Oprócz ćwiczeń opowiada mi o historii, o żywieniu. Śpiewamy i recytujemy mantry. Dużo ćwiczymy prawidłowy oddech. Wspaniała osoba

– mówi Rozenek.

Przy okazji nie można nie zauważyć wpływu treningów na figurę celebrytki. Poza jogą Rozenek ćwiczy także pod okiem trenera personalnego, jeździ na rowerze, rolkach i oddaje się innym formom aktywności fizycznej.

Aktywny tryb życia sprawił, że Rozenek nadal zachwyca figurą.

Co zrobić, żeby wyglądać tak po trzech ciążach? Brawo, szok i podziw

– czytamy w komentarzach.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij