×

Małgorzata Rozenek pokazała brzuch po trzech ciążach. „Brawo, szok i podziw”

Rozenek od początku nie ukrywała, że ma zamiar szybko wrócić do formy po trzeciej ciąży. Była zdeterminowana i zaczęła ćwiczyć wkrótce po narodzinach Henia. Było warto? Chyba tak, bo już po kilku miesiącach Małgorzata Rozenek chwali się brzuchem. Fanki są zachwycone.

Meksykańskie wakacje

Chociaż to podróż, w którą Małgorzata i Radosław Majdan wybrali się z dziećmi, w sieci nie brak romantycznych zdjęć pary. To zasługa opiekunki, która również pojechała z rodziną do Meksyku i zajmuje się dziećmi, by para mogła trochę odetchnąć i nacieszyć się sobą.

Małgorzata Rozenek
Instagram

W rezultacie od ok. dwóch tygodni Małgorzata Rozenek dzieli się na Instagramie zdjęciami z egzotycznej podroży. Relaks na plaży, pluskanie w basenie, zwiedzanie i… treningi jogi – Małgorzata Rozenek nie próżnuje na wakacjach. Celebrytka wykorzystuje każdą okazję, by pochwalić się efektami wielomiesięcznych treningów.

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek chwali się brzuchem

Wysiłek popłacił! Małgorzata Rozenek zaprezentowała płaski brzuch w bikini, a fanki oniemiały. Celebrytka udowodniła, że można wrócić do formy będąc mamą trzech synów. Zdobyła również nową pasję, a jest nią joga.

Jogę nazywa się medytacją w ruchu – bardzo to trafne. Mnie jeszcze przypomina lekcje baletu w szkole. Ten sam poziom skupienia i ten sam poziom bólu

– wyznała celebrytka na Instagramie.

Rozenek ma dobrą nauczycielkę, dzięki której uczy się wyciągać z jogi to, co najlepsze.

Jestem zdziwiona, jak bardzo mi się podoba. Może to ogromna zasługa Brendy mojej nauczycielki. Jest niezwykle cierpliwa i miła. Oprócz ćwiczeń opowiada mi o historii, o żywieniu. Śpiewamy i recytujemy mantry. Dużo ćwiczymy prawidłowy oddech. Wspaniała osoba

– mówi Rozenek.

Przy okazji nie można nie zauważyć wpływu treningów na figurę celebrytki. Poza jogą Rozenek ćwiczy także pod okiem trenera personalnego, jeździ na rowerze, rolkach i oddaje się innym formom aktywności fizycznej.

Aktywny tryb życia sprawił, że Rozenek nadal zachwyca figurą.

Co zrobić, żeby wyglądać tak po trzech ciążach? Brawo, szok i podziw

– czytamy w komentarzach.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij