×

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 19. urodziny córki

Wdowa po Pawle Królikowskim, Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 19. urodziny córki. Marcelina wyrosła na piękną kobietę, co docenili fani w komentarzach.

Wdowa po Pawle Królikowskim

Miesiąc temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska obchodziła pierwszą rocznicę śmierci ukochanego męża. Paweł Królikowski zmagał się z poważną chorobą neurologiczną, która ostatecznie pokonała go w lutym 2020 roku.

Jakiś czas temu aktorka przerywała milczenie i opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie bez ukochanego. Przyznała, że wciąż nie może rozstać się z rzeczami po mężu, szczególnie z jego ubraniami. Dodała również, że wciąż odczuwa jego obecność, niezależnie od sytuacji i jeszcze długo nie pogodzi się z jego nagłym odejściem.

Jednakże przez cały ten czas może liczyć na wsparcie swoich dzieci, które zawsze są przy niej. Małgorzata i Paweł Królikowscy doczekali się piątki dzieci: Antoniego, Jana, Julii, Marceliny oraz Ksawerego. Niedawno aktora została także babcią Józia, który jest synem Jana i jego partnerki Joanny Jarmołowicz.

Gwiazda „Klanu” regularnie kontaktuje się ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Na jej Instagramie często pojawiają się zdjęcia zachwycającego ogrodu oraz z wnętrza pięknego domu w Zalesiu Górnym pod Warszawą, w którym mieszka z młodszymi dziećmi.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje

W czwartek rodzina celebrowała 19. urodziny Marceliny. Oczywiście tą cudowną wiadomością mama nastolatki pochwaliła się w social mediach. W opisie opublikowanej fotografii, aktorka postanowiła złożyć jej życzenia urodzinowe:

Córka, córcia, córkiełka. Nasza marcowa panienka, jeszcze niedawno dziewczynka, dziś przyjaciółka, na zawsze córeczka. Bądź szczęśliwa skarbie i zawsze miej czas na miłość, marzenia, śmiech, życzliwość, dzielenie się, rozmyślanie i czytanie.

Pod zdjęciem pojawiły się gratulacje od internautów:

Do Pani podobna, P.Małgosiu😍 Wszystkiego dobrego dla córeczki❤️

Spełnienia wszystkich marzeń dla córki- przyjaciółki 🌷💗

Prześliczna dziewczyna❤️marcowa, jak i moja córeczka 🌸🎀 tego samego i jeszcze więcej 😍 Zdrówka i radości z każdego dnia 🥂🎂🍀☀️🎀

W tym samym poście, wdowa postanowiła wrócić także pamięcią kilka lat wstecz. Na kolejnym zdjęciu zaprezentowała rodzinny kadr, na którym towarzyszą jej obie córki oraz ukochany mąż.

Zdjęcie sprzed roku

W podobny sposób aktorka celebrowała urodziny swojej córki rok temu. Wówczas na Instagramie opublikowała zdjęcia z ogrodu. Okazało się, że ukazana w tle magnolia jest rówieśniczką Marceliny. Tego dnia obie kończyły 18 lat:

Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat …dorosłość??? Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie nasza małą Cyśką.

Przypomnijmy, że Marcelina wkraczała w dorosłość zaledwie miesiąc po śmierci ukochanego taty. We wpisie nie zabrakło też odniesienia do zmarłego Pawła Królikowskiego:

Życie toczy się dalej.

Tatiana Mindewicz-Puacz o nieudanych związkach Antka Królikowskiego. Ma dla niego cenną radę

Źródła: kobieta.wp.pl, swiatgwiazd.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij