×

Niewidoma 2-latka po raz pierwszy zobaczyła swoją mamę. Jej reakcja porusza do łez

Dla nas takie rzeczy jak widzenie, słyszenie czy mówienie jest czymś naturalnym, jednak nie wszyscy mogą się tym cieszyć tak jak my. Dwuletnia Nicolly Pereira od pierwszych swoich dni, nie widziała nic. Urodziła się z jaskrą dziecięcą, a lekarze byli pewni, że nigdy nie zobaczy nawet światła.

Walka o córkę

Jej mama nie miała jednak zamiaru się poddać. Daiana nie wyobrażała sobie, że jej ukochane dziecko nie zobaczy zachodu słońca, zielonej trawy czy pięknych ptaków. Niestety to nie koniec tragedii, bo mała Nicolly także nie słyszała… Jednak pojawił się ktoś, kto chciał pomóc. Po zapoznaniu się z historią dziewczynki na Facebooku, skontaktował się z fundacją International Kids Fund Jackson Foundation, która współpracowała z Fundacją Kevina Garcii.

Obie organizacje zdołały zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby zapłacić 17 000 dolarów za operację Nicolly Bascom Palmer. Najpierw trzeba było zmniejszyć poziom ciśnienia w oku z 50 na 12 (normalny poziom dla dziecka wynosi od 10 do 20). W końcu nadszedł ten wyjątkowy dzień!

Wyjątkowa chwila

Pani doktor zaczęła w końcu ściągać bandaże z buzi małej Nicolly. Widzimy dwulatkę, która jest wyraźnie zakłopotana. Mama tuli ją i próbuje uspokoić. Fenomenalna chwila! Zobacz reakcję nie tylko dziewczynki, ale i mamy.

Może Cię zainteresować

zamknij