8 genialnych trików, które podkreślą Twoje oczy. Te cenne porady przydadzą się każdej kobiecie!

Mówi się, że oczy są zwierciadłem naszej duszy. Są również ważnym elementem urody, dlatego tak wiele kobiet wykonując makijaż, skupia się głównie na nich. Jeśli chcesz je podkreślić, a jednocześnie sprawić, aby świetnie się prezentowały, koniecznie przeczytaj ten wpis do końca.

Znajdziesz tu 8 cennych trików, które pomogą stworzyć perfekcyjny makijaż oczu. Nie trać więc czasu i bierz się do czytania! Kiedy już zapoznasz się ze wszystkimi poradami, podziel się nimi z przyjaciółkami. Na pewno będą Ci za to wdzięczne!

Piękne brwi są jednym z najważniejszych elementów twarzy, które mogą podkreślić naszą urodę. Aby to zrobić wykorzystaj m.in. kredkę i cienie.

Rozświetlasz to produkt, który nadaje blask Twojej skórze. Aby oczy były bardziej wyraziste, zastosuj go w kąciku oka i pod dolną linią brwi (od połowy do zewnętrznego kącika).

Ona nigdy nie wyjdzie z mody, a jej wykonanie nie jest wcale takie trudne. Wszystko co musisz zrobić to wziąć eyeliner i wykorzystać powyższą instrukcję.

Ten makijaż jest jedną z najbardziej popularnych technik podkreślania oczu. Dzięki niemu Twoje oczy będą bardziej wyraziste, co więcej możesz go wykorzystywać o każdej porze dnia i nocy.

Aby oczy wyglądały na większe, stwórz punkt za pomocą białej kredki w wewnętrznym kąciku oka i rozprowadź ją delikatnie. Istnieje jeszcze jeden sposób, aby Twoje oczy były wyraziste: użyj białej kredki na dolnej powiece (od zewnętrznego do wewnętrznego kącika).

Użyj zalotki, a Twoje rzęsy z pewnością będą przykuwać uwagę.

Aby wydłużyć rzęsy, umieść szczoteczkę maskary u podstawy górnych rzęs i poruszaj nią delikatnie na boki. Następnie przesuwaj ją do góry. Powtórz tę czynność, aż tusz pokryje rzęsy w całości.

Jeśli chcesz powiększyć wizualnie oczy, zrezygnuj z jaskrawych kolorów. Błyszczyki lub pomadki nude spiszą się najlepiej.

Źródło i fotografie: brightside.me