×

Makijaż Dominiki z „Down the road”. Uczestniczka pokazuje, jak go wykonać

Makijaż Dominiki z „Down the road”. Uczestniczka programu podbiła serca wielu widzów. Dziewczyna walczy ze stereotypowym myśleniem na temat osób z dodatkowym chromosomem. Przykłada wagę do perfekcyjnego wyglądu i lubi zakładać szpilki. Teraz młoda kobieta z zespołem Downa pokazała, jak wykonuje swój codzienny makijaż.

Dominika z zespołem Downa zmienia sposób myślenia ludzi

Dominika Kasińska to jedna z bohaterek I polskiej edycji programu „Down the road. Zespół w trasie”. Ta 27-letnia dziewczyna sprawiła, że wielu widzów zupełnie inaczej zaczęło postrzegać osoby z zespołem Downa.

Dominka z Down the road
Instagram

Dominika jest energiczna i pełna zapału. Dzięki silnej woli i latom ciężkiej pracy, udało się jej zniwelować większość objawów zespołu Downa. W programie prowadzonym przez Przemysława Kossakowskiego, Dominika wyruszyła w podróż życia, jednocześnie obalając mity dotyczące osób z dodatkowym chromosomem.

27-latka, jak i pozostali uczestnicy programu, walczy ze stereotypami i walczy o siebie. Jej marzeniem jest to, żeby żyć tak, jak inni i nie być postrzeganym przez pryzmat choroby. W jednym z wywiadów mama Dominiki wspomniała, że dziewczyna ma problem ze znalezieniem zatrudnienia.

Mam nadzieję, że ten program pomoże mojej córce i innym młodym ludziom z zespołem Downa. Oni potrzebują stałego zatrudnienia. Chcą zarabiać, chcą się usamodzielnić. Przecież rodzice nie zawsze będą przy nich, kiedyś odejdę i Dominika będzie musiała sobie sama poradzić. Ona jest dzielna ale potrzebuje wsparcia innych osób, pracodawców, którzy są zdobędą się na odwagę i zatrudnią moją córkę. Ona naprawdę świetnie poradziłaby sobie w różnych zajęciach.

– mówiła kobieta.

A Dominika nieustannie udowadnia, że nie były to słowa bez pokrycia.

Makijaż Dominiki z „Down the road”

Dominika ukończyła policealny kurs stylizacji i wizażu. Dziewczyna przyznaje, że uwielbia podkreślać swoją kobiecość, a ubiór i wygląd są dla niej bardzo ważne.

W programie pełniła nawet rolę stylistki pozostałych uczestniczek. Teraz Dominika pokazała, jak wygląda jej codzienny makijaż.

„Bo każda kobieta lubi wyglądać pięknie” – napisała w opisie Dominika. Swoim urokiem i naturalnością mogłaby zawstydzić niejedną influencerkę!

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij