×

Ten wywiad Dawid Podsiadło zapamięta na długo. Słaby makijaż sprawił, że wyglądał jak chory

Od kiedy Dawid podsiadło pojawił się na scenie „X-factora” cieszy się niesłabnącą popularnością. Nieśmiały muzyk ze specyficznym poczuciem humoru i ogromnym talentem natychmiast zdobył sobie rzeszę fanów. Niestety podczas ostatniego wywiadu, w którym mówił o nowym projekcie, to nie na jego wypowiedzi skupili się fani. Uwagę wszystkich przykuł makijaż Dawida Podsiadło, który sprawił, że piosenkarz wyglądał na chorego.

Dawid Podsiadło podbił polską scenę muzyczną

Dawid Podsiadło od lat święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Serca Polaków kupił, kiedy jako 18-latek wziął udział w programie „X-factor”. Jury i widzowie talent-show byli dla niego łaskawi. Dawidowi udało się wygrać i ruszyć z muzyczną karierą. Jednak jesteśmy pewni, że z takim talentem odniósłby sukces nawet bez wygranej w programie.

Wywiad, który zapamięta na długo

Okazuje się, że Dawid Podsiadło nie zamierz poprzestać na karierze muzycznej. Ostatnio zadebiutował w roli koproducenta filmu „(Nie)znajomi”. W produkcji pojawia się także jeden z jego utworów, a w teledysku zagrali aktorzy występujący w filmie. Wspominając o aktorach, warto podkreślić, że film ma iście gwiazdorską obsadę – w rolach głównych możemy zobaczyć Tomasza Kota, Maje Ostaszewską czy Aleksandrę Domańską. Jak na razie film zbiera same pozytywne recenzje, więc wygląda na to, że Dawid ma świetną intuicję nie tylko w kwestiach muzycznych.

Makijaż Dawida Podsiadło skradł całą uwagę

W związku z udziałem w „(Nie)znajomych”, Dawid Podsiadło wystąpił w najnowszym odcinku „Rezerwacji” Katarzyny Janowskiej. Miał opowiedzieć o filmie i najnowszym teledysku. Niestety słuchając wywiadu, mało kto potrafił skupić się na słowach Dawida. Wszystko za sprawą tragicznego makijażu. Musimy powiedzieć to wprost – makijażystka zawaliła na całej linii.

Internauci byli zgodni – makijaż Dawida Podsiadło był tragiczny

Podobnego zdania są internauci, którzy w komentarzach narzekali, że chcieliby posłuchać, co Dawid ma do powiedzenia, bo zawsze mówi mądrze, ale całą ich uwagę kradnie źle użyty podkład:

Jak można coś takiego zrobić, zamiast skupiać się na cudownej postaci to patrzę na zielona zle pomalowana twarz…

Ja nie mogę! Ale Cie, Dawid oszpecili tym podkładem / pudrem ??? mniejsza z tym, chętnie posłucham co masz do powiedzenia ?

O matko ja się pytam kto mu zrobił taką krzywdę tym czymś na twarzy wygląda jak Shrek?! Nigdy czegoś takiego nie widziałam w telewizji

Ha ha, całe szczęście, że pan Dawid ma dystans, ten make up tragiczny….

Sami sprawdźcie, jak Dawid prezentował się w feralnym wywiadzie

Drobna wpadka na pewno nie zaszkodzi karierze Dawida Podsiadło

Chociaż trudno było nie skupiać się na tragicznym makijażu, jesteśmy pewni, że taka wpadka kompletnie nie zaszkodzi Dawidowi Podsiadło. Ten rok zdecydowanie należał do młodego muzyka. Najpierw ogromny sukces odniosła jego trzecia płyta zatytułowana „Małomiasteczkowy”, która zachwyciła fanów.

Najlepiej o jego popularności świadczą bilety wyprzedane przed każdym koncertem, w tym przed występem z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym. Artyści są jedynymi polskimi muzykami, którym udało się wypełnić cały obiekt.

Spodobał wam się makijaż Dawida Podsiadło?

Może Cię zainteresować

zamknij