×

Daniel i Marita planują powrót do Polski. Podobno nie mogą już dłużej zostać w USA

Marita i Daniel Majewscy obecnie cały czas przebywają w Stanach Zjednoczonych, ale coraz częściej wspominają o powrocie do Polski. Nigdy wcześniej nie mówili, kiedy miałoby to nastąpić, ale wydawało się, że jeszcze długo będą przebywać za oceanem – Wynajęli mieszkanie, kupili meble i zaczęli się tam urządzać.

Po rodzinnym skandalu, który miał miejsce na początku tego roku, zniknęli z sieci, po czym pojawili się nagle z nową dawką zdjęć z USA

Udało im się mimo wszystko powrócić do grona celebrytów, którzy są na świeczniku. Dalej oddani fitnessowi, ale można odnieść wrażenie, że bardziej pokorni i oddani fanom. Nie irytują się tak szybko i odpowiadają na większość zadawanych pytań. Nie blokują także ludzi i skupiają się tylko na dobrej energii.

Fit para ma zamiar wrócić do kraju, ale nie z powodu tęsknoty. Bardzo możliwe, że kończy im się wiza turystyczna

Informator portalu pudelek.pl, mówi, że Majewscy od samego początku wiedzieli, że dostaną wizę tylko na pół roku i będą musieli wrócić po tym czasie do Polski, dlatego też zdecydowali się na tak oszczędne urządzanie mieszkania i wynajem za jedyne 4 tysiące dolarów miesięcznie.

Czyżby za niedługo ich perypetie będzie można śledzić z rodzimego podwórka?

Może Cię zainteresować

zamknij