×

Majdanowie pochwalili się zdjęciem z łóżka. Fani: „Dodajcie foto spod prysznica”

Chwile spędzane z drugą połówką w łóżku należą raczej do tych bardziej intymnych, którymi niekoniecznie chcemy dzielić się z całym światem. Jednak nie każdy wychodzi z podobnego założenia. Gosia i Radek w łóżku – właśnie takie zdjęcie pojawiło się na Instagramie Radka Majdana. Ale zanim ocenicie, przeczytajcie dokładnie, skąd pochodzi owa fotografia.

Dobrali się idealnie

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan są bardzo medialną parą. Oboje uwielbiają dzielić się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Obserwuje ich spora rzesza fanów. Jednak nie zawsze są to osoby zaciekawione życiem tej dwójki w pozytywny sposób. Wśród nich znajdziemy też osoby hetujące, wyśmiewające i czepiające się szczegółów.

Majdanowie

Gosia i Radek w łóżku

Najnowsze zdjęcie Majdana nie każdemu się podoba. Radek przytula Gosię w łóżku, wśród białej pościeli. Jak wiemy para świętowała przedwczoraj rocznicę ślubu. Z opisu dowiadujemy się również, że świętowanie było naprawdę huczne ? Oto co napisał Radzio:

Dziękujemy Wam bardzo za tyle pięknych życzeń ? wczoraj świętowaliśmy tak hucznie?ze dopiero wstajemy?miłego dnia ?

Gosia i Radek w łóżku

Fotografia, na której Gosia i Radek pozują w łóżku, wywołała niemałe poruszenie

Para małżonków przebywa aktualnie na urlopie we Włoszech. Wyjechali na kilka dni, by móc razem celebrować już trzecią rocznicę ślubu. Oboje nie stronią od publikowania zdjęć z wyjazdu. Pod fotografią prosto z łóżka pojawiło się sporo niemiłych słów.

Dodajcie jeszcze zdjęcie spod prysznica

I w sypialni towarzyszy Wam fotograf…. Ż E N N A D A ???? acha……powiedz tej swojej pseudocelebrytce , że makijaż się zmywa do spania

A fotograf to tak przypadkiem był w waszej sypialni…? ??

A kto to śpi w makijażu ??

Jeszcze troche a pojawia sie zdjecia z bzyka…

Gosia i Radek w łóżku – to zdjęcie ma już kilka lat

Jak się okazuje, zdjęcie opublikowane przez Radka nie należy do najaktualniejszych. W jednym z komentarzy sam zainteresowany zaznaczył:

To zdjęcie z sesji dla @viva_magazyn zrobione 3 lata temu

Majdan nie omieszkał też skomentować słów skierowanych zarówno do niego jak i jego żony. Pod komentarzem „Dodajcie jeszcze foto spod prysznica ????” pojawiła się krótka i zwięzła odpowiedź:

Jak zrobimy taką sesje to pewnie ??

Były bramkarz stara się humorystycznie podchodzić do tego, co dzieje się pod zdjęciami w sieci. Już wielokrotnie pokazał, że ma do siebie spory dystans.

A wy, do której grupy należycie, śledzicie losy celebrytów w mediach społecznościowych czy raczej od tego stronicie?

Polecane

Może Cię zainteresować