×

Maja Rutkowski pokazała nowe złote zęby. „To najlepsza inwestycja”

Wielkie loga, krzykliwe stylizacje, rzucająca się w oczy biżuteria… Ona uwielbia taki styl. Stara się przyciągać uwagę na różne sposoby, ale tym razem jej „metamorfoza” zaskoczyła wszystkich. Maja Rutkowski pokazała nowe złote zęby! Zresztą… tu nie ma o czym mówić, to po prostu trzeba zobaczyć!

Maja Rutkowski pokazała nowe złote zęby

Maja Rutkowski lubi błyszczeć. A że jej mąż, gdziekolwiek się tylko pojawi, przykuwa uwagę fryzurą, Maja musi się postarać, by nie pozostać w cieniu. I stara się bardzo. Rutkowski zdecydowanie nie jest zwolenniczką minimalizmu. Na ściance pozuje w krzykliwych stylizacjach, lubi drogie marki i wielkie loga. Celebrytka zawsze dobiera też rzucającą się w oczy biżuterię. Uwielbia złoto i – jak się okazuje – złota biżuteria przestała jej już wystarczać.

Celebrytka zdecydowała się ostatnio na… złote zęby. Przekonuje, że to doskonała inwestycja w tych niepewnych czasach. Trzeba przyznać, że Maja Rutkowski wie, jak zaskoczyć fanów. Rutkowski miała do tej pory śnieżnobiały uśmiech. Jak sama przyznaje, dentysta nie był zachwycony tak nietypową metamorfozą uzębienia. Ale w końcu uległ namowom celebrytki.

„Jak szaleć, to szaleć”

Maja Rutkowski jest dumna ze swojego nowego pomysłu. Natychmiast pochwaliła się nim w sieci.

Mi zdecydowanie Hollywood Smile nie wystarczy. Jak szaleć to na maxa i żeby była konkretna zmiana. Tak najbardziej lubię. Tym bardziej, iż w związku z rosnącą inflacją zakup złota oraz diamentów to najlepsza inwestycja w tych dziwnych czasach

– napisała.

Żart? No właśnie nie mamy co do tego pewności…

Maja Pilch ma złote zęby
Instagram
Maja Pilch ma złote zęby
Instagram

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej fryzurze Krzysztofa Rutkowskiego. Fani twierdzili, że wyglądał, jak Zbigniew Wodecki.

Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij