×

Maja Plich nie wytrzymała. W dosadny sposób nawiązała do zdrady ze strony Rutkowskiego

Związek Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Pilch nigdy nie był usłany różami. Przypomnijmy, że słynny detektyw zainteresował się swoją ukochaną, kiedy ta była wciąż zamężna. Jakiś czas później na świat przyszło ich dziecko – Krzysztof Jerzy. Taka kolej rzeczy doprowadziła do tego, że Rutkowski postanowił oświadczyć się Mai. I choć uklęknął przed ukochaną dwukrotnie, decyzja o ślubie wcale nie była taka oczywista.

Zdrada

Wydawać by się mogło, że Rutkowski kocha Maję ponad wszystko. W ostatnim czasie aż huczało od plotek, jakoby słynny detektyw dopuścił się zdrady, nie potrafiąc oprzeć się urokowi wodzianki, Dominiki Zasiewskiej.

Szczęście w nieszczęściu

Każdy kij ma dwa końce i nie inaczej jest w przypadku „zdrady” ze strony Rutkowskiego. Paradoksalnie „podwójne życie” mężczyzny może mieć wpływ na sukces Mai, która jest w trakcie promocji swojej książki motywacyjnej pt. „Biznesowe inspiracje Polek”.

Prawda o polskim show biznesie według Mai

Maja w jednym ze swoich ostatnich wpisów postanowiła wyjawić, co myśli na temat polskiego show biznesu. W dosadny sposób podkreśliła, że to, co widzimy w mediach, nie ma nic wspólnego z brutalną rzeczywistością.

To, co widzicie w mediach na temat celebrytów czy gwiazd, jest zniekształconym obrazem stworzonym często na potrzeby brutalnego marketingu i sprzedaży… To iluzja, którą karmi się miliony młodych dziewcząt i kobiet, pozwalając im wierzyć, że życie po drugiej stronie ekranu jest piękne i kolorowe

Najmocniejsze zostawiła jednak na koniec

Nie dajcie się zwieść tej sztuczności, owiniętej w kolorowe szmatki magii, pędowi za życiem wygodnym i pełnym radości, bo za każdym sukcesem stoją: ciężka praca, determinacja i łzy. Jak to niemal w każdym życiu bywa – dodała

Czyżby chciała w ten sposób nawiązać zdrady ze strony detektywa?

Może Cię zainteresować