×

Magdalena Cielecka dziś kończy 46 lat. Z tej okazji pokazała zdjęcie bez makijażu i retuszu

Magdalena Cielecka kończy dziś 46 lat. Podobno życie kobiety zaczyna się dopiero po czterdziestce, czego aktorka może być przykładem. Zawsze nienagannie ubrana, uczesana i w delikatnym makijażu. Reżyserzy ją uwielbiają, koledzy z planu podziwiają, a ona sama o swoim życiu prywatnym mówi niewiele. Jednak z tej okazji podzieliła się… życzeniami dla siebie samej i zdjęciem, na którym nie widać ani grama makijażu i jakichkolwiek zmian z Photoshopa.

Nie jest ciężko wyobrazić sobie aktorkę w delikatnej odsłonie, ponieważ często właśnie w taki sposób pojawia się ‚na ściankach’

przed premierą Najlepszy w Teatrze Muzycznym

Opublikowany przez Magdalenę Cielecką Piątek, 22 września 2017

Tylko raz na jakiś czas pozwala sobie na ostrzejszy makijaż

dziś, w święto miłości odbyła się premiera naszej autorskiej kolekcji biżuterii dla W.KRUK. stworzyłam ją z moją…

Opublikowany przez Magdalenę Cielecką Środa, 14 lutego 2018

Tym razem jednak odsłoniła wszystko. Na swoim profilu na Facebooku podzieliła się zdjęciem bez makijażu i nie zapomniała dodać także komentarza od siebie:

dziś moje 46 urodziny. to ja. tak wyglądam. bez upiększeń, retuszu, filtrów. taka jestem. trochę już przeżyłam, wielu rzeczy dotknęłam, sporo ludzi spotkałam. ciągle liczę na więcej! i piękniej. mądrzej. życzę sobie dobrego, świadomego życia. wrażliwości na innych i słabszych. szacunku dla wartości. nieustawania w dążeniu do prawdy. ciekawości i rozwoju. wolności i demokracji. wspólnoty. pokoju. miłości. i nadziei, że to wszystko nastąpi ?

dziś moje 46 urodziny. to ja. tak wyglądam. bez upiększeń, retuszu, filtrów. taka jestem. trochę już przeżyłam, wielu…

Opublikowany przez Magdalenę Cielecką Wtorek, 20 lutego 2018

Pani Magdo, nawet bez makijażu wygląda pani cudownie. To trzeba przyznać :)

Polecane

Może Cię zainteresować