×

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani zauważyli pewien szczegół

Gwiazda TVN ma ostatnio dość nostalgiczny nastrój. Niedawno opublikowała fotografię małej Lary, a teraz… Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa, które spędziła w Bułgarii. Uwagę internautów przykuł jednak jeden ważny szczegół i w komentarzach rozpętała się burza.

Lara jako mała dziewczynka

Nostalgia Magdy Gessler prawdopodobnie ma związek z faktem, że najsłynniejsza polska restauratorka niedawno została babcią. Barwną i niezwykle temperamentną gwiazdę TVN co prawda trudno wyobrazić sobie w roli babci, ale wygląda na to, że Magda Gessler jest bardzo szczęśliwa z powodu powiększenia rodziny. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” publikuje zdjęcia wnuczki równie chętnie, co i córka.

Moje dwa kochane cuda

– napisała restauratorka, dodając tę uroczą fotografię:

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Instagram

Ten widok najwyraźniej skłonił Magdę Gessler do wspomnień. Niedawno na profilu restauratorki na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać Larę jako małą dziewczynkę. Już wtedy było widać uderzające podobieństwo do mamy!

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Instagram

Oba zdjęcia zyskały duże uznanie wśród internautów. W komentarzach posypały się komplementy – zarówno Lara jak i Nena otrzymały wiele ciepłych słów od fanów Magdy Gessler.

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Na tym nie koniec wspomnień. Tym razem popularna restauratorka opublikowała na profilu swoje zdjęcie z dzieciństwa, a konkretnie z Bułgarii. Jednak zamiast komplementów, w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza! Zdaniem jej fanów mała Magda wyglądała jak… chłopiec. Oliwy do ognia dolewa pewien mały szczegół, który nie uszedł uwadze internautów.

Zdawać by się mogło, że imponujących rozmiarów kapelusz odciąga uwagę od pozostałych elementów (a raczej jednego elementu) stroju, ale czujnym oczom fanów Magdy Gessler nic nie umknie.

Bardzo gustowne majtaski 🔥😍😂

Wygląda jakby coś pani miała w majtkach ? To na pewno pani czy jakiś chłopiec? 😂

Znaczy… kiedy byłam małym chłopcem 😂

Pojawiły się też opinie, że 6-letnia dziewczynka na zdjęciu ma pampersa!

W końcu Magda Gessler ucięła wszelkie spekulacje i wytłumaczyła w opisie, że mama zwinęła kostium do połowy, by mogła się równo opalić. Jednak to nie uciszyło złośliwych komentarzy.

Ekstrawagancki kapelusz świadczy o tym, że na zdjęciu z pewnością jest przyszła gwiazda „Kuchennych rewolucji”! Widać, że restauratorka już od małego miała niepowtarzalny styl…

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Instagram

Niewielu wie, że Magda Gessler jest córką Mirosława Ikonowicza – dziennikarza i wieloletniego korespondenta zagranicznego. Między innymi dzięki temu jej dzieciństwo było pełne egzotycznych podróży, również tych kulinarnych. Co więcej, ojcem chrzestnym Magdy Gessler był… Ryszard Kapuściński – jeden z najpopularniejszych i najbardziej zasłużonych polskich reporterów.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij