×

Magda z „Big Brothera” pokazała mieszkanie. „Wygląda, jakby należało do 16-latki”

Madzia z „Big Brothera” pokazuje mieszkanie, które ma w Londynie. Sugerując się jej szalonym stylem, można pomyśleć, że wnętrza, w których przebywa, będą takie same. Jaka jest prawda? Co skrywa się w czterech ścianach mieszkania szalonej uczestniczki „Big Brothera”? Przekonaliśmy się o tym dzięki programowi „Uwaga” stacji TVN.

No i tak jak myśleliśmy – w pokoju, w którym dorastała Madzia, jest mnóstwo różu i maskotek

Ona sama w wywiadzie przyznaje rację reporterowi, że faktycznie mieszkanie nie wygląda tak jakby należało do trzydziestoletniej kobiety tylko do szesnastolatki, ale ona nie ma z tym problemu i uważa, że po prostu trzeba być sobą.

Madzia z
Instagram

Madzia z „Big Brothera” pokazuje mieszkanie, w którym pełno jest maskotek

Przyznaje, że to jest jej sanktuarium i są to pamiątki z dzieciństwa: „To jest tylko część mojej kolekcji. Trzeba po prostu być sobą, a opinią innych się nie przejmować”. Nie sposób oderwać oczu od mnogości tych kolorów!

Magda Wójcik
Instagram

Tematem przewodnim jest oczywiście uwielbiany przez zwyciężczynię „Big Brothera” róż. Nie zabrakło także dodatków w postaci biżuterii

Madzia pokazała swoją kolekcję i przyznała, że jak gdzieś wychodzi, musi koniecznie mieć coś na szyi.

Madzia z
Instagram

A Wy co myślicie o pokoju, w którym się wychowała? Czy faktycznie to miejsce pasuje do dorosłej kobiety?

A może tak jak Magda uważacie, że wiek nie ma żadnego związku z tym, jak się człowiek ma nosić i jak urządzać mieszkanie? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii. Wyobrażacie sobie, że w takim pokoju Magda mogłaby zamieszkać z chłopakiem?

Madzia z
Instagram

Jedno jest pewne – nie można odmówić jej oryginalności!

Madzia z
Instagram
zamknij