×

6-latek bawił się w parku, gdy nagle zniknął bez śladu. Jego ciało znaleziono 5 dni później

Maddox Ritch miał 6 lat i cierpiał na autyzm. 22 września jego tata zabrał go na wycieczkę, z której chłopiec nigdy nie wrócił. W pewnej chwili zaczął biegać po parku, a ojcu i jego koleżance nawet nie przyszło do głowy, że malec oddali się tak bardzo. Przepadł bez śladu. Jego ciało odnaleziono pięć dni później.

Bawił się i nagle zniknął z pola widzenia

6-letni Maddox Ritch zaginął 22 września. To tego dnia jego tata zabrał go na wycieczkę do parku Rankin Lake w Gastonii w Karolinie Północnej. Razem z nimi wybrała się znajoma Iana. Dorośli obserwowali, jak 6-latek biega i szaleje na świeżym powietrzu. Przez chwilę stracili go z oczu, ale nie przywoływali go, ponieważ nie sądzili, że Maddox oddali się tak bardzo.

Tata rozpaczliwie go szukał

Gdy tata chłopca uświadomił sobie, że jego syna nie ma już w pobliżu, zaczął go szukać. Kiedy nie mógł go odnaleźć, wpadł w panikę. Ostatecznie postanowił powiadomić strażnika parku. Już po chwili na miejscu pojawiła się policja. Niestety, poszukiwania dziecka nie przyniosły rezultatu.

Stało się najgorsze

Po 5 dniach odnaleziono ciało Maddoxa w strumieniu. Według słów policjantów zwłoki chłopca częściowo znajdowały się pod wodą, dlatego ich odnalezienie było bardzo utrudnione. Przyczyna zgonu malca wciąż nie jest znana.

„Był dla mnie najważniejszy…”

Kiedy Ian Ritch dowiedział się, że odnaleziono zwłoki jego syna, opublikował na Facebooku poruszający wpis. Podkreślił w nim, że nigdy nie pozbędzie się poczucia winy. Dodał także, że Maddox był najważniejszą osobą, jaka pojawiła się w jego życiu.

Polecane

Może Cię zainteresować