×

Mąż Agi Kaczorowskiej pokazał zdjęcie ze szpitala. Szczery opis rozczulił wszystkich

Agnieszka Kaczorowska właśnie została mamą. Aktorka i tancerka podzieliła się w sieci kilkoma kadrami ze szpitalnej sali. Ale to fotografia jej męża okazuje się być najbardziej wzruszająca i nieco zaskakująca… Maciek Pela pokazał zdjęcie Agnieszki i ich córeczki, na którym widać ogrom szczęścia, ale i zmęczenia. Opatrzył je wyjątkowym i nieco żartobliwym opisem.

Agnieszka Kaczorowska urodziła!

26 lipca na świecie pojawiła się córeczka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli oraz Maćka Peli. Aktorka i tancerka dzień później podzieliła się w sieci kilkoma fotografiami ze szpitalnej sali. Jej fani już zdążyli oszaleć na punkcie uroczej dziewczynki, naturalności i miłości na tych zdjęciach. Jednak to kadr, który umieścił Maciej, wydał się wszystkim najbardziej wzruszający… Dodatkowo tancerz opatrzył je w jednej części wzruszającym, a w drugiej żartobliwym opisem.

Maciek Pela pokazał zdjęcie Agnieszki i ich córeczki

Dumny tata również pochwalił się zdjęciem ze szpitalnej sali. Widać na niej jak przytula zmęczoną, ale niesamowicie szczęśliwą Agnieszkę. Fotografię opatrzył opisem, który zwraca szczególną uwagę… W kilku słowach podkreślił, że doskonale wie, ile wysiłku i odwagi kosztował Agnieszkę poród. Zdradził też nieco więcej szczegółów na temat jego pierwszych doświadczeń jako taty. No cóż… Był szczery aż do bólu, czym zaskoczył niejednego fana! ?

Moja żona to bohaterka! @agakaczor kocham i dziękuję!

Stan na 28.07 – liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość!

Widać, że ta dwójka to aktualnie najszczęśliwsi ludzie na świecie. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Ps. Aga i Maciek nie zdradzili jeszcze imienia swojego małego Szczęścia. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak nazwą/nazwali córeczkę, a Wy?

zamknij