×

Jest posiadaczką największych oczu na świecie. W jej spojrzeniu można wręcz utonąć…

Kiedy na nią patrzysz, widzisz przede wszystkim oczy. Robią niesamowite wrażenie i sprawiają, że zaczynasz rozumieć, co naprawdę znaczy określenie „nieziemskie”. Kim jest posiadaczka największych oczu świata?

Porównują ją… do potwora z „Władcy Pierścieni” i bohaterki anime, a jej profil śledzi już ponad 120 tysięcy osób! Jak wygląda właścicielka oczu, które wzbudzają tyle emocji?

Ma piękne, niebieskie oczy, pełne usta, a przy tym delikatną, słowiańską urodę. Nic dziwnego, bo dziewczyna okrzyknięta przez internautów posiadaczką największych oczu na świecie, jest Ukrainką. To Maria Oz, która chce robić karierę jako „artystka wizualna”. Póki co, sławę przynosi jej niezwykła uroda.

Oczy, sztuka i kompleksy

Przykład Marii pokazuje, że nawet posiadanie czegoś „naj” w pozytywnym sensie, może być powodem do hejtu. Na Instagramie dziewczyny pojawia się wiele zaczepnych, często przykrych komentarzy. Niektórzy sugerują na przykład, że dziewczyna powinna dostać rolę Golluma. Można jej jednak pozazdrościć dystansu do tego typu opinii i do samej siebie.

Maria twierdzi, że nie ma kompleksów ze względu na swój wygląd, co potwierdza dodając na swój profil zdjęcia, które tylko eksponują jej nieziemskie oczy. Niektóre bawią, inne szokują. Wszystkie robią wrażenie i przyciągają… WZROK.

Widać, że dziewczyna jest artystyczną duszą i lubi wzbudzać emocje. Ma bogatą wyobraźnię, jest niezwykle barwna i kreatywna.

Hipnotyzuje

„Very hipnotajzing ajs” Joasi Krupy z Top Model, swego czasu były tak popularne, że rozgościły się nie tylko w memach, ale i weszły do mowy potocznej.

W przypadku Marii, faktycznie można mówić o nieziemskich, hipnotyzujących oczach.

Jednak uwagę przyciągają również duże, pełne usta Ukrainki. Do tego dziewczyna może się pochwalić piękną, smukłą figurą. Jej uroda jest naprawdę niebanalna i ciężko wobec niej przejść obojętnie. Niektórym ciężko ją również znieść…

Maria wydaje się być bardzo sympatyczną dziewczyną. Jak sama twierdzi, kiedy ludzie na ulicy się jej przyglądają, po prostu się do nich uśmiecha.

Maria twierdzi również, że nie przejmuje się hejtem. Na jej Instagramie można przeczytać np.:

Jesteś paskudna i masz całkowicie nieproporcjonalną twarz

Cóż, ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale słowa krytyki zapewne łatwiej znieść, kiedy widzi się w lustrzanym odbiciu to, co widzi na co dzień Maria ?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube.com, Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij