×

10 osób, które zamieniły swoje największe wady i kompleksy w zalety. To wyróżnia ich z tłumu

Duży nos, przerwa między zębami, ogromne piegi – choć wydawać by się mogło, że są to elementy, które nie służą naszej urodzie i sprawiają, że czujemy się nieśmiało, oni myślą zupełnie inaczej. Uważają, że bycie doskonałym jest mało atrakcyjne, a najważniejsze jest bycie po prostu sobą.

Oto lista osób, które twierdzą, że nietypowy wygląd jest ich atutem, który odróżnia ich od całej reszty społeczeństwa. Zgadzasz się z nimi?

#1 Lauren Elyse

Ta wizażystka i modelka z Chicago nie czuje potrzeby zakrywania niedoskonałości widocznych na twarzy, wręcz przeciwnie – podkreśla je. Jest przekonana, że plamki sprawiają, iż jej uroda jest jedyna w swoim rodzaju.

#2 Jeana Turner

Jeana nie ma włosów. Kiedy była młodsza, nosiła perukę, bo bała się, że inni będą wyśmiewać jej łysinę. Udział w programie „America’s Next Top Model” zwiększył jej pewności siebie, dzięki czemu postanowiła w końcu pokazać swoje prawdziwe „ja”. Jak sama twierdzi, w końcu czuje się wolna.

#3 Somalia Knight

Post udostępniony przez @les_premiers

Somalia była zastraszana. Z upływem lat zdała sobie sprawę, że jej duże, odstające uszy nie są wadą lecz zaletą, która pomogła jej zaistnieć w świecie modelingu. Dziewczyna niejednokrotnie zwraca uwagę na to, że piękno może i powinno być inne.

#4 Carissa Pinkston

Cała twarz Carissy jest pokryta piegami i to właśnie czyni ją wyjątkową. Zdjęcia, na których znajduje się modelka, są często jasne, aby jeszcze bardziej podkreślić jej nietypową urodę.

#5 Iman Mariah

Jeszcze jakiś czas temu Iman była nieśmiałą nauczycielką. W końcu jednak zdobyła się na odwagę i spróbowała swoich sił w modelingu. Jasne brwi i ekpresyjne rysy twarzy sprawiły, że był to strzał w dziesiątkę.

#6 Tia Jonsson

„Mam to szczęście, że modeling ceni sobie w dzisiejszych czasach wyjątkowość” – mówi Tia, która ma zaburzenia dotyczące pigmentacji, jednak nigdy nie czuła potrzeby zakrywania swoich niedoskonałości.

#7 Kyla Coleman

Zaokrąglony nos, duże usta i małe oczy raczej nie kojarzą się z osobą, która miałaby być modelką. Kyla przełamała jednak ten stereotyp.

#8 Ikram Abdi Omar

Ikram dowodzi, że muzułmańskie kobiety również mają prawo być częścią świata mody. Choć nosi hidżab, znani projektanci szanują jej podejście religijne.

#9 Sarah McDaniel

Post udostępniony przez Sarah (@krotchy)

Sarah ma tzw. heterochromię – tęczówki oczu są różnych kolorów. Ta cecha pomogła jej stać się dziewczyną, która znalazła się na okładce magazynu Playboy w marcu 2016 roku. Sarah została również zaproszona do udziału w kilku znanych teledyskach.

#10 Jewell Jeffrey

Jewell cierpi na albinizm, który wbrew pozorom jest jego bardzo dużą zaletą. Mężczyzna jest nie tylko modelem, ale również znanym dj-em i aktorem. Jest także kolejnym przykładem osoby, której udało wydobyć się to, co najlepsze ze swojego nietypowego wyglądu.

Może Cię zainteresować

zamknij