×

Ludzie kupują bilety na pociąg za 9 zł. Nawet kasjerki są zdziwione, że PKP ma taką promocję

Lubicie miłe niespodzianki? My też! Choć niestety zdarzają się one stosunkowo rzadko, a już szczególnie jeśli chodzi o polskie pociągi, czasem życie potrafi nas pozytywnie zaskoczyć. Tanie bilety w PKP zszokowały klientów. Obniżki sięgają nawet 50 proc.!

Tanie bilety w PKP

Kilkugodzinne opóźnienia, kiepskie warunki, brudne toalety — głównie z tym kojarzy nam się podróż pociągiem. Na szczęście standardy zaczynają się zmieniać, a podróżni mają coraz mniej powodów do narzekań. Co więcej, pasażerowie zauważyli też, że PKP potrafi pozytywnie zaskoczyć!

Podróżowanie kojarzy nam się głównie z okresem wakacyjnym. Ale czy i jesień nie stałaby się bardziej przyjazna, gdybyśmy wtedy więcej podróżowali po kraju?

Do jesiennego podróżowania zachęcają niezwykle atrakcyjne promocje, przygotowane przez PKP Intercity. Do sprzedaży wprowadzono… milion tanich biletów! Akcja ruszyła 1 października i dotyczy podróży realizowanych jesienią.

Promocją chcemy zachęcić do podróży osoby, które szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu, można skorzystać z okazji, by odwiedzić dawno niewidzianych rodziców, dziadków, przyjaciół. Bilety są dostępne w ofercie od 1 października. Ich sprzedaż już cieszy się powodzeniem

– wyjaśnia członek zarządu PKP Intercity Tomasz Gontarz.

Podróż za 9 zł? To możliwe!

W sieci można znaleźć zdjęcia zamieszczone przez zadowolonych pasażerów, którzy potwierdzają, że cena biletu była dla niech pozytywnym zaskoczeniem. I nic dziwnego, bo na stronie intecity.pl można znaleźć bilety, które kosztują dosłownie kilka zł. Z Warszawy do Poznania czy tez do Katowic, można pojechać za niespełna 50 zł. Użytkownik Twittera z Warszawy do Łodzi dojechał za 14 zł. Inna podróżująca chwali się, że za bilet z Wrocławia do Jeleniej Góry zapłaciła jedynie 18 zł.

 

Przecena obejmuje wycieczki zarówno pociągami TLK czy IC, jak i Pendolino. Bilety w atrakcyjnej cenie będzie można nabyć do 30 listopada. To także szansa dla osób, które lubią działać spontanicznie. Tani bilet można kupić nawet w dniu wyjazdu.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij