×

Oliwia z „Love Island. Wyspa miłości” kusi roznegliżowanymi zdjęciami. Co na to widzowie?

Reality Show w Polsce przeżywają drugą młodość. Na nowo odkryto „Big Brothera” i po raz kolejny startuje „Warsaw Shore”. Jednak nie samymi odgrzewanymi produkcjami widz żyje. Tym razem nadszedł czas na coś zupełnie nowego: program „Love Island. Wyspa miłości”. Kontrowersje wzbudzały zagraniczne edycje. Czy z naszą będzie podobnie?

O co chodzi w tej formule?

Na gorącej wyspie do willi (oczywiście nie w Polsce ?) wprowadza się grupa mężczyzn i kobiet. Wszyscy szukają miłości. Celem jest jak najlepsze sparowanie, wygryzienie konkurencji i zdobycie sympatii widzów. Przez 6 tygodni nikt z nich nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym. Mogą liczyć tylko na swoje towarzystwo. Pomyślisz sobie: „Nuuuuda”. Nie do końca, ponieważ już po kilku dniach odezwały się w ludziach wręcz zwierzęce instynkty.

Wyspy Kanaryjskie sprzyjają romansom?

Nie tylko wpływa na to aura i roznegliżowane singielki i przystojni single. Atmosferę podkręcają dodatkowo zadania oraz nowi uczestnicy, którzy z zaskoczenia pojawiają się w programie.

Oliwia Miśkiewicz – skromna i ognista

Uwagę widzów skupiła jedna z uczestniczek, która w willi jest od samego początku. 25-latka mówi, że jest modelką, ale także ma aspiracje do tego, aby zostać aktorką. Czy program miał jej pomóc w osiągnięciu swoich planów?

W programie jest wierna?

Niemalże od samego początku spodobał jej się Maciek i zdaje się, że ona także wpadła mu w oko. Zaczęli spędzać ze sobą większość czasu.

Jaka jest Oliwia w „Love Island. Wyspa miłości”?

Widzowie określili ją mianem „rozważnej i romantycznej” i coś w tym może być! Widać, że nie chce zmieniać co chwilę partnera i zależy jej bardziej na czymś stałym niż na przelotnych romansach. Sama o sobie mówi, że jest świadoma atutów, jakie posiada:

Bardzo ciężko pracuję nad swoim wyglądem ze względu na swoją pracę, nad swoim charakterem – dla samej siebie!

Szokujące zdjęcia

Jednak nie wszyscy wiedzą, że Oliwia jako modelka pozuje nie tylko w ubraniach, ale zdarza jej się także stawać przed obiektywem zupełnie nago.

Sesje są śmiałe i pokazują naprawdę dużo

nteligencja zawsze miała na mnie pornograficzny wpływ

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Oglądacie „Love Island. Wyspa miłości”?

A może macie swojego faworyta lub faworytkę? Która para skradła Wasze serce?

Polecane

Może Cię zainteresować