×

Loteria mieszkaniowa Biedronki. Pół miliona złotych na kupno domu lub mieszkania

„Wygraj mieszkanie z Biedronką” – pod takim hasłem ruszyła wielka loteria mieszkaniowa Biedronki. W dobie drożyzny sieć walczy o klientów, kusząc perspektywą wygrania 50 nagród po 500 tys. zł z przeznaczeniem na dom lub mieszkanie. Pierwsze losowanie już dzisiaj!

Loteria mieszkaniowa Biedronki

Klienci skarżą się na drożyznę, sklepy walczą o klientów, a niektóre także o to, by móc przyjmować ich w niedzielę. W tym napiętym dla handlowców okresie, Biedronka wymyśliła, w jaki sposób odwrócić uwagę od drożyzny. Sieć sklepów poprzeczkę podniosła wysoko. 7 lutego ruszyła wielka loteria mieszkaniowa Biedronki. Od tamtego dnia można zrobić zakupy, za które dostaniemy los. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w loterii?

Jest kilka warunków, które należy spełnić. Po pierwsze, w loterii mogą wziąć udział jedynie klienci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka (oczywiście trzeba jej użyć podczas zakupów). Po drugie, żeby mieć szansę na wygraną, trzeba zrobić zakupy za minimum 99 zł i zgłosić kasjerowi chęć udziału w loterii (jeśli robisz zakupy w kasie samoobsługowej, możesz zaznaczyć tę opcję na ekranie). Ważne jest nie tylko to, ile zapłacimy, ale i co kupimy. W kwotę 99 zł nie wlicza się alkoholu, wyrobów tytoniowych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt i doładowań telefonów komórkowych. W ciągu jednego dnia można uzyskać maksymalnie 10 losów.

Loteria potrwa do 16 kwietnia 2022 roku. W tym terminie, co tydzień do wygrania będzie 5 x 500 tys. zł na zakup mieszkania lub domu. Wyniki pierwszego losowania poznamy już w środę 16 lutego!

Loteria mieszkaniowa Biedronki
Pixabay

Losowania nagród mają się odbywać w obecności i pod nadzorem Komisji, w biurze Organizatora przy ul. Dolnej 3 w Warszawie, przy użyciu urn.

Lepiej pilnować telefonu!

Jeśli właśnie zacząłeś nerwowo przetrząsać kieszenie w poszukiwaniu paragonu, to mamy dobre wieści – nie jest on potrzebny! W przypadku wygranej, firma przyznaje nagrodę po prostu tej osobie, na którą zarejestrowana jest karta. Nie trzeba okazywać paragonu.

Wyniki losowania można sprawdzić na stronie internetowej Biedronki. I koniecznie trzeba pilnować telefonu, ponieważ w ciągu trzech dni po danym losowaniu Biedronka zadzwoni do zwycięzcy na telefon podany przy rejestrowaniu karty Moja Biedronka. Do trzech razy sztuka: jeśli pierwsza próba kontaktu się nie powiedzie, kolejnego dnia będą jeszcze dwie próby połączenia między godz. 9 a 21. Jeśli i na te dwie próby zwycięzca nie odpowie, traci swoją szansę na nagrodę. Zyskuje ją za to pierwsza osoba z listy rezerwowej – teraz to z nią sieć sklepów spróbuje się skontaktować.

Przez nieudaną próbę połączenia z Laureatem rozumie się: nieodebranie połączenia przez co najmniej 5 sygnałów, włączenie się poczty głosowej, brak możliwości połączenia z użytkownikiem telefonu (np. przebywanie poza zasięgiem, wyłączony aparat telefoniczny), odmowę przeprowadzenia rozmowy przez Laureata, przerwanie połączenia przez Laureata, odebranie połączenia przez osobę, która nie jest wylosowaną osobą oraz brak możliwości przekazania podczas połączenia telefonicznego słuchawki Laureatowi

– napisano w regulaminie loterii.

Pieniądze tylko na dom lub mieszkanie

Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł wykorzystać 500 tys. zł na własny dom lub mieszkanie, jednak pieniędzy nie można wydać na żaden inny cel. Biedronka wyłoży pieniądze dopiero przy zakupie nieruchomości i wyśle je na rachunek bankowy notariusza, gdy pokażemy przedwstępną umowę kupna (oczywiście trzeba będzie także przedstawić ostateczną umowę). Zwycięzca ma 9 miesięcy na to, by wybrać nieruchomość i poinformować o tym sieć.

Loteria mieszkaniowa Biedronki
Pixabay

Co ciekawe, w loterii można wziąć udział dowolną ilość razy. Jeśli ktoś jest w czepku urodzony, może nawet wygrać kilka razy. W sumie przeprowadzonych zostanie 10 losowań, a każde losowanie to pięć nagród do zdobycia.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij