×

Samotna mama trójki dzieci wygrywa 800 zł. Z pieniędzmi robi coś, co wzbudza ogromne poruszenie

Z grami losowymi różnie bywa i wiedzą wszyscy ci, którzy codziennie chodzą do pobliskiego kiosku, aby kupić kupon. Idziemy tam z nadzieją, że wygramy pieniądze i odmienimy nasz los. Jak to oczywiście w życiu bywa, najwyższa pieniężna wygrana wystarcza nam tylko na to, aby kupić kolejny los. I tak to się zapętla…

Trochę więcej szczęścia miała Sofia Lorena z amerykańskiego stanu Massachusetts. Matce trójki dzieci udało się wygrać prawie 200$. Jako, że samotnie wychowuje swoje pociechy, na pewno zrobiłaby z tych pieniędzy użytek. Ona zdecydowała się jednak wydać je w inny sposób…

1

Szczęśliwy los wygrała na jednej ze stacji benzynowych. To właśnie tam spotkała bezdomnego mężczyznę o imieniu Glenn.

2

Człowiek siedział z opuszczoną głową, nie mając nadziei na to, że jego sytuacja w jakikolwiek sposób może się poprawić.

Glenn trzymał kartkę z napisem: Wszystko, co mi dasz, będzie dla mnie pomocne. Sofia spojrzała na niego. Nie miała wątpliwości, że jest mu zimno. Cały się trząsł i płakał. Nie mogła tak po prostu odjechać. Opuściła okno samochodu i zaoferowała kawę. Mężczyzna wahał się, ale przyjął propozycję.

3

Kiedy zaczęli rozmawiać, Sofia zapytała, gdzie będzie dziś spać. Nie mógł dać jej konkretnej odpowiedzi, ponieważ od 3 lat spał tam, gdzie akurat było dla niego miejsce.

W tym właśnie momencie kobiecie przypomniało się, że wygrała 179$. Nie chciała już tych pieniędzy. Zabrała Glenna do motelu 'Rosewood' i opłaciła mu dwie noce.

Nigdy nie widziałam, żeby dorosły mężczyzna aż tak płakał. Zaczął się modlić i powiedział, że jestem aniołem.

4

Gdy Sofia opublikowała swojąh historię na Facebooku, ludzie zaczęli reagować. Podsyłali jedzenie i ubrania dla Glenna. Sofia rozpoczęła także zbiórkę pieniędzy online dla bezbronnego człowieka. Po zaledwie dwóch dniach udało im się zebrać 20.000$!

Mężczyzna na pewno nie oczekiwał, że kiedykolwiek jeszcze spotka go coś takiego. Można powiedzieć, że oboje wygrali los na loterii!

Może Cię zainteresować

zamknij