×

Kruszwil oferuje 20 tysięcy kobietom. Muszą spełniać 3 warunki i odwdzięczyć mu się

Lord Kruszwil oferuje 20 tysięcy młodym kobietom, one mają odwdzięczyć się w naturze. Brzmi szokująco? Niestety, to prawda. Jak mówi przysłowie „tonący brzytwy się chwyta”. Właśnie to robi Marek, bo YouTube tnie mu zasięgi. Większość internautów jest przerażona coraz bardziej wulgarnymi nagraniami młodego youtuber’a. I nic w tym dziwnego.

Lord Kruszwil oferuje 20 tysięcy młodym kobietom, muszą jednak spełniać kilka warunków…

Lord Kruszwil to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych wśród młodych ludzi youtuber’ów. Zasłynął tym, że umieszcza w sieci bardzo kontrowersyjne nagrania. Na początku były nawet całkiem zabawne, ale teraz… są po prostu patologiczne. Na jego filmikach możemy zobaczyć, jak nakłania innych do sprzedaży spodni, mimo panującego zimna na dworze, jedzenia karmy dla zwierząt czy też tarzania się w błocie. Tym, którzy wykonują jego zadania, płaci pieniądze i to wcale nie małe… W razie powodzenia śmiałkowie mogą zgarnąć od 100 złotych do nawet i 10 tysięcy. Teraz jednak przeszedł samego siebie.

Lord Kruszwil oferuje 20 tysięcy

„20 tysięcy na zakupy dla Ciebie, a Ty płacisz w naturze”

W jednym z najnowszych nagrań Lorda Kruszwila pojawiła się bardzo wulgarna i odrażająca propozycja. W dodatku niezwykle uprzedmiotowiająca kobiety. Jako pierwszy problem ten zauważył Wojciech Kardyś, który jest specjalistą od mediów społecznościowych. Na swoim Twitterze umieścił cytat Marka. Trzeba przyznać, że faktycznie kierunek, w którym zmierza jego kanał na YouTubie, przeraża.

Jeżeli masz duże cy*e, zaje***tą du*ę, jesteś dobra z r*ja, to odzywaj się do mnie na priv. 20 tysięcy na zakupy dla Ciebie, a Ty płacisz w naturze”. Te słowa wypowiada słynny już youtuber #LordKruszwil w swoich najnowszych wypocinach na YT. Zachęcam do zgłaszania tego jako Działania szkodliwe

Lord Kruszwil oferuje 20 tysięcy młodym kobietom

To jeszcze nie wszystko…

Przez kontrowersyjne wybryki YouTube zaczął Kruszwilowi ograniczać zasięgi jego filmików. Dlatego właśnie Marek zdecydował się na nagranie tej niemoralnej propozycji. Jeżeli chcecie odnaleźć nagranie od razu śpieszymy z ostrzeżeniem. Stracicie tylko czas, bowiem filmik został już usunięty z sieci. Jednak warto zaznaczyć, że zaraz po nim powstał kolejny, w którym Ksruszwil i Kamerzysta oceniali pośladki dziewczyn. Jedna z jego „ofiar” strzeliła mu w twarz. Nie wiadomo jednak czy dziewczyny nie były podstawionymi aktorkami, a niektórzy twierdzą, że tak właśnie było.

W pewnym momencie Marek zaprosił do „zabawy” także i swojego około 10-letniego brata. Jak reagował chłopiec? Komentował: „zarąbiste dupeczki”. Chwalił się także, że właśnie „pomacał”. Mało tego, pupę jednej z dziewczyn porównał do… zgniłego jabłka.

Na koniec przerażającego nagrania Kruszwil obiecał swoim fanom, że jeżeli otrzyma 150 tys. łapek w górze, to nagra sequel z ocenianiem piersi.

Lord Kruszwil oferuje 20 tysięcy i ocenia pośladki

Lord Kruszwil oferuje 20 tysięcy młodym kobietom za „odwdzięczenie się w naturze, a mógł zrobić tyle dobrego…

Przez większość tego nagrania można mieć przekonanie, że film powstał po to, aby po prostu pokazać, że tak się nie robi, że to niewłaściwe. Niestety tak nie jest. Kruszwil i jego ekipa mieli po prostu niezłą „bekę” z tego, co robili. Marek z taką liczbą fanów mógł zrobić coś naprawdę bardzo dobrego, wystarczyłby krótki morał na koniec filmu, a sięgnął dna.

Jeden z komentarzy pod filmem, który już usunięto, uświadamia najlepiej to, co zaszło:

Mając na uwadze, że wiek twoich widzów to 7-13 lat, i masz na takich chłopaczków większy wpływ niż ich rodzice, to może zamiast wychowywać przyszłych gwałcicieli i uczyć ich stalkingu i traktowania kobiet jak przedmioty, nauczyłbyś ich żeby traktować kobiety z szacunkiem, a nie jak wydmuszki z za przeproszeniem „cyckami” i „dupą”

Polecane

Może Cię zainteresować