×

Policja w domu Lorda Kruszwila! Znany YouTuber ma poważne kłopoty

Nie będzie przesadyzmem jeśli powiemy, że Marek K. znany powszechnie jako Lord Kruszwil to król polskiego YouTube. Świadczą o tym chociażby liczby – prawie milion obserwujących na Instagramie i przede wszystkim rekordowa oglądalność na kanale, który został jakiś czas temu zamknięty na YouTube. Powód? Jego działalność zaczęła przekraczać z czasem granice smaku, aż w końcu stała się wręcz patologiczna. Coraz bardziej kontrowersyjne treści, które trafiały na kanał młodzieńca sprawiły, że Lord Kruszwil ma poważne kłopoty. Zarówno on, jak i jego „ekipa” mogą trafić do więzienia nawet na kilkanaście lat.

Lord Kruszwil ma poważne kłopoty. Od tego się zaczęło…

Prawdopodobnie YouTuber wciąż mógłby cieszyć się swoim kanałem, gdyby nie nagranie, w którym wykorzystywał dziecko do molestowania seksualnego – kazali mu dotykać miejsc intymnych dorosłych kobiet. Praktyki natomiast były utrwalane i przedstawiane za pieniądze w sieci. Tym oto sposobem Marek K. i jego koledzy sami dopuścili się molestowania na nieletnim. Od tego czasu zainteresował się nim Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Niedługo potem Kruszwil znalazł się na czarnej liście policji i prokuratury.

Zdjęcie z mocno kontrowersyjnego materiału możesz zobaczyć poniżej.

Lord Kruszwil ma poważne kłopoty

YouTube/Lord Kruszwil

Idol nastolatków przeżył nalot policji

W ostatnim czasie śledczy postanowili na poważnie zainteresować się tematem Kruszwila. W tym celu weszli do jego domu i zabezpieczyli wszelkie materiały – telefony, dyski oraz sprzęt komputerowy – które mogą mieć jakikolwiek wpływ na przebieg śledztwa. Na chwilę obecną biegli przeszukują zawartość skonfiskowanych nośników pamięci.

Konsekwencje

Patostreamerowi i jego „ekipie” grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Taki wyrok zdaje się jednak nie przestraszać Kruszwila i kolegów, którzy wciąż nagrywają kolejne, niekiedy mocno kontrowersyjne materiały.

Oglądacie nagrania Kruszwila? Myślicie, że za publikowane treści powinien trafić do więzienia?

Polecane

Może Cię zainteresować