Kategorie GwiazdyPolska

Policja w domu Lorda Kruszwila! Znany YouTuber ma poważne kłopoty

Nie będzie przesadyzmem jeśli powiemy, że Marek K. znany powszechnie jako Lord Kruszwil to król polskiego YouTube. Świadczą o tym chociażby liczby – prawie milion obserwujących na Instagramie i przede wszystkim rekordowa oglądalność na kanale, który został jakiś czas temu zamknięty na YouTube. Powód? Jego działalność zaczęła przekraczać z czasem granice smaku, aż w końcu stała się wręcz patologiczna. Coraz bardziej kontrowersyjne treści, które trafiały na kanał młodzieńca sprawiły, że Lord Kruszwil ma poważne kłopoty. Zarówno on, jak i jego „ekipa” mogą trafić do więzienia nawet na kilkanaście lat.

Lord Kruszwil ma poważne kłopoty
Instagram

Lord Kruszwil ma poważne kłopoty. Od tego się zaczęło…

Prawdopodobnie YouTuber wciąż mógłby cieszyć się swoim kanałem, gdyby nie nagranie, w którym wykorzystywał dziecko do molestowania seksualnego – kazali mu dotykać miejsc intymnych dorosłych kobiet. Praktyki natomiast były utrwalane i przedstawiane za pieniądze w sieci. Tym oto sposobem Marek K. i jego koledzy sami dopuścili się molestowania na nieletnim. Od tego czasu zainteresował się nim Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Niedługo potem Kruszwil znalazł się na czarnej liście policji i prokuratury.

Zdjęcie z mocno kontrowersyjnego materiału możesz zobaczyć poniżej.

Lord Kruszwil ma poważne kłopoty
YouTube/Lord Kruszwil

Idol nastolatków przeżył nalot policji

W ostatnim czasie śledczy postanowili na poważnie zainteresować się tematem Kruszwila. W tym celu weszli do jego domu i zabezpieczyli wszelkie materiały – telefony, dyski oraz sprzęt komputerowy – które mogą mieć jakikolwiek wpływ na przebieg śledztwa. Na chwilę obecną biegli przeszukują zawartość skonfiskowanych nośników pamięci.

Konsekwencje

Patostreamerowi i jego „ekipie” grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Taki wyrok zdaje się jednak nie przestraszać Kruszwila i kolegów, którzy wciąż nagrywają kolejne, niekiedy mocno kontrowersyjne materiały.

Oglądacie nagrania Kruszwila? Myślicie, że za publikowane treści powinien trafić do więzienia?