Lizak zdradza: Fagata postawiła ultimatum. Co z przyszłością jej konta na portalu dla dorosłych?

  Fagata postawiła ultimatum
  Fagata postawiła ultimatum
  Źródło zdjęć: © Instagram

  26.02.2024 11:43, aktual.: 26.02.2024 12:24

  Zalogowani mogą więcej

  Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

  Piotr Lizakowski, szerzej znany jako "Lizak", zdradził w wywiadzie, że został zmuszony do podjęcia decyzji przez swoją dziewczynę, Agatę Fąk, znaną pod pseudonimem "Fagata". Czy popularna youtuberka osiągnie swój cel?

  Agata Fąk "Fagata" jest wpływową polską influencerką. Fakt, że była związana z Stuartem B. "Stuu", pomógł jej zdobyć popularność. Dawniej była częścią projektu, który został założony przez jej byłego partnera - Team X. W tej chwili kontynuuje karierę na własną rękę. Nie ma problemu z wyrażaniem swoich odważnych opinii na wiele tematów. W grudniu 2022 r. rozpoczęła też swoją karierę muzyczną, wydając swój debiutancki singiel, którego tytuł jest taki sam jak nazwa niebieskiej platformy. Później nagrała jeszcze parę innych piosenek, takich jak "Góra Dół", "Bandycka Jazda" i najnowsza "Osobowości Dwie".

  Na początku 2022 r. Fagata zdecydowała się zmierzyć z rywalem we freak fighcie. Swoją pierwszą walkę stoczyła podczas gali federacji High League. Jej rywalką była Lexy Chaplin. Niestety, Fagata przegrała przez techniczny nokaut.

  Fagata na niebieskiej platformie

  Chaplin pokonała ją już w pierwszej rundzie. W maju tego samego roku zmierzyła się z Moniką Kociołek podczas gali Fame MMA 14. Ten pojedynek wygrała Fagata. Ostatnią walkę stoczyła z Natalią Karczmarczyk, również znaną jako "Natsu" podczas gali High League 5. Wygrała pojedynek w trzeciej rundzie po jednogłośnej decyzji sędziów.

  Na portalu X, w grudniu zeszłego roku pojawiły się informacje, jakoby Fagata założyła konto na stronie dla dorosłych. Influencerka natychmiast te pogłoski zdementowała, niemniej jednak kilka dni później oficjalnie przyznała, iż dołącza do słynnej niebieskiej platformy. Ten śmiały krok wywołał niemało kontrowersji wśród internautów.

  Fagata szantażuje swojego chłopaka?

  Na swoim koncie publikowała zdjęcia, na których była nago, co szybko zostało zauważone przez internautów na portalu X. Usłyszała wiele komentarzy na temat swojego ciała, które były w dużej mierze negatywne. Niemniej jednak, nie zniechęciło to jej do dalszego publikowania odważnych sesji. Do tej pory aktywnie prowadzi swoje konto, nie przeszkodził jej w tym nawet jej partner, Piotr Lizakowski "Lizak".

  Piotr Lizakowski, znany online jako "Lizak" ma na swoim koncie tytuły takie jak popularny youtuberbokser MMA. Zdobył dużą popularność także dzięki swoim wystąpień na kanale "Ebe Ebe". Ma na swoim koncie zarówno walki w amatorskim MMA, jak i spektakularny debiut na gali Clout MMA 1, gdzie pokonał Dominika Skowyrę. Ostatnio zmierzył się z Marcinem Najmanem podczas Clout MMA 2. Od jakiegoś czasu jest w związku z Fagatą.

  LIZAK - KONIEC EBE EBE? Alan zadrosny o Wampira. Karta walk Clout MMA.

  Więcej informacji znajdziesz poniżej video

  To jest też szantaż z drugiej strony. Dlatego tego nie zrobię, bo to już trochę manipulacja

  wyznaje Lizak.

  25 lutego na kanał "Szalony Podcast" wrzucono wywiad z Lizakiem. Rozmowę przeprowadził dziennikarz Tomasz Matysiak, znany jako "Szalony Reporter". Zapytał zawodowego boksera MMA o kwestie związane zarówno z walkami, jak i o jego prywatne życie. Lizak przyznał, że jego obecna partnerka, Fagata, to jego pierwsza dziewczyna. W wywiadzie zdradził, że dziewczyna postawiła mu pewne ultimatum. Rzekomo groziła mu, że usunie swoje konto na niebieskiej platformie, jeśli ten jej się oświadczy.

  Źródło: vibez.pl

  Źródło artykułu:Vibez.pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także