×

Wydano międzynarodowy list gończy za Gruzinem. To prawdopodobnie on zamordował Paulinę z Łodzi

Wydano międzynarodowy list gończy za Gruzinem, który podejrzany jest o zabójstwo 28-letniej Pauliny z Łodzi. Mężczyzna nazywa się Mamuka Khetsuriani i ma 39 lat.

Jego wizerunek zarejestrowały kamery miejskie

Wizerunek mężczyzny, który podejrzany jest o zabójstwo 28-latki, zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Khetsuriani wszedł z Pauliną do hostelu przy ul. Żeromskiego.

Wiadomo już, że w tym miejscu młoda kobieta został pobita i pokłuta nożem. Tydzień później jej zwłoki znaleziono na ścieżce przy ul. Kosynierów Gdyńskich na Stawach Jana zapakowane w czarną folię i włożone do torby.

Funkcjonariuszom policji udało się już ustalić, że Mamuka Khetsuriani wyjechał z Łodzi 20. października, a 21. przekroczył polsko-ukraińską granicę. Teraz najprawdopodobniej przebywa w Gruzji.

Rysopis Gruzina podejrzanego o zabójstwo Pauliny:

Zielone oczy, wzrost 178 cm, krępej budowy ciała, w ostatnim czasie miał rudy zarost – tak też zarejestrowały go kamery monitoringu w Łodzi. W mieście, w którym doszło do zabójstwa przebywał od co najmniej 2 miesięcy.

Kontakt z policją

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje związane z poszukiwanym mężczyzną, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 108/112 lub telefonicznie pod numerami: 42 665- 21-49, 692- 403- 506 lub 997/112.

Policja zapewnia anonimowość

Może Cię zainteresować

zamknij