Tata odwiedza córkę będącą w śpiączce. W czasie tej wizyty udaje mu się uchwycić coś poruszającego

Lindsey Lourenco to waleczna nastolatka. Ma zaledwie 18 lat, a od 6 walczy z białaczką. Za każdym razem, gdy leczenie pomagało i wszystko wydawało się iść w dobrą stronę, nagle choroba znów wracała i chciała odebrać nadzieję. Niestety, ostatni raz był wyjątkowo bolesny. Lindsey zapadła w śpiączkę, z której według lekarzy nigdy się nie wybudzi.

Nadzieja umiera ostatnia…

Przy boku córki cały czas jest mama, która liczy, że któregoś dnia jej ukochane dziecko otworzy oczy. Pewnego dnia wzięła ze sobą gitarę, aby zaśpiewać córce wzruszającą piosenkę. I choć Lindsey nie obudziła się, jej mam wierzy, że na pewno wszystko słyszy i pewnego dnia przywita ją ciepłym uśmiechem.

Moja 18-letnia córka, Lindsey Lourenco, walczy z białaczką od prawie 6 lat. Pięć razy ten rak zniszczył nasze dziecko, a po latach chemioterapii, promieniowania, przeszczepu szpiku kostnego i wielu modlitw, jej dni są policzone. W 2011 roku napisałam dla niej piosenkę z okazji udanego przeszczepu. Dziś postanowiłam jej ją zaśpiewać, licząc po cichu, że to coś zmieni…

Z całego serca życzymy siły!

Źródło: youtube.com | Fotografie: youtube.com