×

Ten mężczyzna zawozi pacjentów na sale operacyjne. To, co jeszcze dla nich robi, jest wyjątkowe…

Żyjemy w czasach, w których współczucie i troska o innych są coraz rzadsze. Niestety. Zewsząd bombardują nas wiadomościami o przestępstwach i złych ludziach. Mamy wrażenie, że nasz świat stał się okropnym miejscem… Na szczęście wciąż są też osoby o dobrych sercach!

Wyjątkowy pocieszyciel

Jedną z takich osób jest Lindon Beckford. Od ponad 30 lat pracuje i podnosi na duchu osoby w jednym ze szpitali w Bostonie.

Jego praca polega głównie na przenoszeniu ludzi z ich pokojów na sale operacyjne i z powrotem, ale on robi tak naprawdę znacznie więcej… Robi coś, czego nie da się po prostu wycenić…

Pomoc w trudnych chwilach

Taka podróż na sale operacyjną dla niektórych osób może być najtrudniejszą w życiu i ten mężczyzna o złotym sercu doskonale o tym wie. Każdego pacjenta wita słowami:

Dzień dobry. Jestem Lindon i będę Twoim kierowcą.

Po nich zawsze stara dodać się pacjentowi otuchy i pomóc mu uspokoić się przed operacją. Często też śpiewa ludziom, aby zmniejszyć ich stres. Lindon ma wyjątkowy dar empatii i świetnie potrafi wyczuć, czego dokładnie potrzeba chorym. To jest dla nich naprawdę pomocne.

Może to, co robi ten mężczyzna, wydaje się czymś mało istotnym, ale tak naprawdę jest bardzo ważne. Ważne dla tych chorych ludzi…

To czyni nasz świat lepszym miejscem!

Polecane

Może Cię zainteresować