×

Rodzice coraz częściej wybierają limuzynę jako środek transportu na komunię. Niektórzy są w szoku

Dzisiejsze komunie coraz częściej przypominają wesela, niż skromne, rodzinne przyjęcia, do których większość z nas jest przyzwyczajona. Jakiś czas temu pisaliśmy o sytuacji, do której doszło w jednej z gliwickich parafii. To właśnie tam jedna z dziewczynek przyjechała pod Kościół… limuzyną! Koszt takiej przyjemności to 350 do 500 złotych za godzinę. Czy to odpowiedni wybór środka transportu na komunię dziecka? Na ten temat postanowiła wypowiedzieć się jedna z firm wynajmująca limuzyny.

Wspominana firma opublikowała na swoim profilu zdjęcie luksusowej limuzyny, która została przygotowana właśnie na komunię. Tym razem wynajęli ją rodzice dzieci komunijnych z Trzcianki.

Nasze limuzyny wynajmujemy na różne okazje i nie zawsze są to śluby, wieczory panieńskie czy kawalerskie w przeciągu naszej wieloletniej działalności kilkukrotnie zdarzało nam się odbierać nowo narodzone dzieci ze szpitala, przewozić dzieci z chrzcin, wozimy także klientów VIP, lecz tutaj musimy zachować dyskrecję, rocznicę, osiemnastki oraz wiele innych uroczystości. Dla nas najważniejsze jest żeby klient był zadowolony z naszych usług i w tym przypadku tak było. Limuzyna była nie tylko podkreśleniem wagi wydarzenia, jakim jest przyjęcie po raz pierwszy Najświętszego Sakramentu, ale dodatkową atrakcją głównie dla najmłodszych, bo to przecież ich uroczystość oraz wielkie przeżycie, jakim jest przejazd limuzyną. Gdyby na zdjęciach były dmuchane zamki, klaun, animator itp nie wywołałoby to tak dużego zaszokowania jak limuzyna a czemu? Przecież jest to taka sama atrakcja dla najmłodszych

Na krytykę internautów nie trzeba było długo czekać – w sieci dosłownie wybuchła burza!

Drodzy Rodzice, leczcie swoje kompleksy w inny sposób, nie psujcie swoich dzieci. Limuzyny, komunijne „pokazy mody”, kłady, licytacje „kto wrzuci więcej w kopertę… A później te dzieci rosną, jakie rosną. Oburzenie i pretensje, że młodzież nie reprezentuje sobą żadnych wartości… Dramat – czytamy w jednym z komentarzy

Nawet się nie chce tego komentować. No cóż rodziców się nie wybiera – pisze kolejna osoba

Inni uważają z kolei, że to indywidualna sprawa, kto czym jedzie na komunię czy inną uroczystość. Choć takich głosów jest znacznie mniej.

Jak na wesele jeżdżą limuzynami to jest wszystko ok , a przecież zawierają sakrament małżeństwa w kościele.

Może Cię zainteresować

zamknij