×

Gazetka Lidl nareszcie dostępna! Mega promocje na początek 2022 roku

Najnowsza gazetka Lidla jest już dostępna, a w niej mega porcje rabatów na początek 2022 roku. Dowiedz się, na jakie produkty Polacy zwracają szczególną uwagę, aby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy.

 

Pojawiła się długo oczekiwana przez Polaków gazetka Lidla zawierająca nowe promocje na początek 2022 roku. Warto się z nią zapoznać bo okazuje się, że ceny w nowym roku rosną, a z gazetką można na prawdę sporo zaoszczędzić. W sklepach Lidl znajdziemy wiele ciekawych, noworocznych propozycji wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a w dodatku w mega promocyjnych cenach. Najnowsze wydanie gazetki dostępne na Lidl.pl oraz po kliknięciu w tym miejscu.

Najnowsza gazetka Lidl z promocjami na początek 2022 roku z mega produktami

W Lidlu od tego tygodnia będzie można kupić Ptasie Mleczko. Za opakowanie znanych każdemu czekoladek zapłacimy jedynie 7,99 zł zamiast 12,99 zł. To wychodzi taniej aż o 33 procent. Co więcej, taniej będzie można kupić napoje Pepsi Max, Mirinda Orange lub 7UP w cenie 11,98 złotego czyli aż 30 procent taniej!  co z pewnością zainteresuje większość osób.

Poza tym wprowadzone zostają wieczorne okazje cenowe. Od poniedziałku do piątku wybrane produkty będą dostępne w obniżonych cenach, które obowiązywać będą od godz 17:00 do północy.

Polacy masowo wykupują produkty z ofert tygodnia w Lidlu

Oferta spożywcza Lidla nie ma sobie równych. W przyszłym tygodniu mniej zapłacimy również za pomidory rzymskie. Podczas trwania promocji za kilogram pomidorów zapłacimy 3,99 zł zamiast 7,98 zł. Oznacza to, że ich cenę obniżono aż o 33 proc.

To oczywiście tylko kilka z dziesiątek promocji, dostępnych ofercie Lidl. Najnowsze wydanie gazetki dostępne na Lidl.pl oraz po kliknięciu w tym miejscu.

Może Cię zainteresować

zamknij