×

Liczba zakażeń w województwie mazowieckim. Ministerstwo Zdrowia uzupełnia raport

Liczba zakażeń w województwie mazowieckim wzrosła w ciągu ostatniej doby o 182! Ministerstwo Zdrowia uzupełniło swój wieczorny raport o nowe przypadki dotyczące tego regionu Polski. Oznacza to, że ogólna liczba chorych w naszym kraju to już niemal 5 tysięcy.

Koronawirus w Polsce. Ofiary śmiertelne

Dzisiaj, tj. 7 kwietnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnych osób zakażonych koronawirusem.

Są to [dane z godz. 10.00]:

64-letni mężczyzna hospitalizowany w Krakowie oraz 83-letnia kobieta hospitalizowana w Tychach, 77-letni mężczyzna hospitalizowany w Poznaniu i 85-letni mężczyzna hospitalizowany w Łańcucie, którzy mieli choroby współistniejące.

oraz [dane z godz. 18.00]:

46-letni mężczyzna ze szpitala w Legnicy, 86-letnia kobieta, 75-letni mężczyzna, 85-letnia kobieta, 77-letnia kobieta ze szpitala w Raciborzu, 72-letni mężczyzna ze szpitala w Częstochowie, 64-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 82-letnia kobieta, 70-letni mężczyzna, 83-letnia kobieta ze szpitala w Pleszewie, 81-letnia kobieta ze szpitala w Warszawie, 80-letni mężczyzna ze szpitala w Piasecznie, 81-letnia kobieta, 65-letni i 68-letni mężczyźni ze szpitala w Poznaniu, 72-letni mężczyzna i 38-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, którzy mieli choroby współistniejące oraz 61-letnia kobieta ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu.

W sumie w Polsce odnotowano 129 zgonów z powodu choroby Covid-19, z czego 22 w ciągu ostatniej doby.

Liczba zakażeń w województwie mazowieckim

Resort podał również dane o 253 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Jednak dane te nie obejmowały województwa mazowieckiego.

Jak mogliśmy się przekonać tuż przed godz. 19.00, w województwie mazowieckiem wykryto 182 nowe przypadki zachorowań. W związku z tym, ogólna liczba zakażeń na Mazowszu to już 1 247!

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować