×

Lewandowska z córką u fryzjera. Efekty zaskakują

Lewandowska z córką u fryzjera przeszły metamorfozę na potrzeby tajemniczego „nowego projektu”. Rezultaty widać na InstaStories.

Włosy Ani

Anna Lewandowska przykłada wielką wagę do pielęgnacji włosów. Regularnie odwiedza w Warszawie zaprzyjaźnioną fryzjerkę, Marylkę, a efektami chwali się na Instagramie.

Nie oznacza to, że poddaje się jakimś spektakularnym metamorfozom. Żona Roberta ma konserwatywne podejście do fryzury. Od lat nosi długie włosy z grzywką, wychodząc ze słusznego założenia, że cały efekt polega na tym, by były zdrowe, lśniące i zadbane.

Od czasu do czasu Lewandowska lubi sobie zafundować „muśnięcia słońcem”, czyli miejscowe delikatne rozjaśnienie koloru. Poprzednim razem zdecydowała się na to niecałe dwa tygodnie temu i rezultat zaprezentowała na Instagramie.

Lewandowska z córką u fryzjera

Ostatnio zapragnęła, by włosy były nie tylko jaśniejsze, lecz także falowane. U Marylki pojawiła się wraz ze starszą córką, Klarą. Jak wyznała Ania, wizyta u fryzjera jest wstępem do tajemniczego projektu:

Życie mamy. Nowy projekt nadchodzi.

Klara, która lubi uczestniczyć w życiu mamy i wchodzi już w ten etap rozwoju, gdy we wszystkim ją naśladuje, również chciała, by ktoś zajął się jej włosami. Rezultatem jest spektakularny asymetryczny warkocz dobierany, który uplotła na głowie dziewczynki.

Prawda, że ładnie i stosownie do wieku?

Źródła: www.plotek.pl, www.popularne.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij