×

Anna Lewandowska w bikini cztery miesiące po porodzie

Najpopularniejsza para w Polsce wybrała się na zasłużony urlop, który obszernie relacjonuje w sieci. Na ostatnim zdjęciu prezentuje się Lewandowska w bikini. Jak trenerka wygląda po czterech miesiącach od porodu? Będziecie zdziwieni!

Lewandowska w bikini

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się ostatnio z córkami na kolejny urlop. Tym razem odpoczywali na włoskiej Sardynii, gdzie ładowali baterie przed kolejnymi wyzwaniami. Para chętnie dzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z wakacyjnego wyjazdu.

Ostatnio Robert na swoim Instagramie zamieścił romantyczne zdjęcie wykonane na plaży. Widzimy na nim, jak piłkarz reprezentacji Polski i napastnik Bayernu Monachium namiętnie całuje swoją żonę. W opisie „Lewy” zamieścił życzenia dla Anny, która kilka dni temu skończyła 32 lata.

Jestem dumny, że mogę nazywać cię moją żoną.

– napisał w poście.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

To właśnie na powyższym zdjęciu możemy zobaczyć trenerkę w bikini. Lewandowska nie ukrywa, że wciąż nie wróciła do formy sprzed ciąży. Nie zamierza jednak się tym przejmować.

„Boczki” trenerki

„Lewa” udostępniła niedawno na swoim profilu na Instagramie dwa zdjęcia wklejone obok siebie. Na jednym z nich jej figura wygląda idealnie, na drugim widać „boczki”.

Niezależnie od perspektywy, zawsze kochaj siebie.

– napisała trenerka w poście. Jej wpis wywołał wówczas niemałe poruszenie i spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony obserwatorów:

Nigdy nie przestawaj robić tego co robisz! Robisz Ania świetną robotę nasza motywacjo i inspiracjo! Piękna tak samo na zewnątrz jak i w środku serducha.

Uwielbiam Cię Aniu! Właśnie za tą szczerość i naturalność. Wyglądasz pięknie.

Po drugiej ciąży jeszcze trudniej się dochodzi niż po pierwszej! You go girl!

W każdej wersji super!

Lewandowska w bikini
Instagram

Jedno ze zdjęć z wakacji również wywołało niemałe zamieszanie. Anna Lewandowska wyglądała na nim, jakby wpadła pod kosiarkę. Na całe szczęście trenerka szybko uspokoiła swoich fanów!

Źródła: www.popularne.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij